۱۴۰۱/۰۳/۰۵

رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در آبادان:

کمبود امکانات و تجهیزات آواربرداری در محل حادثه آبادان وجود ندارد/ اعزام تیم های عملیاتی سایر شهرها به آبادان

معاون عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با اشاره به اعزام تیمهای عملیاتی از شهرهای کشور به آبادان گفت: برای عملیات آواربرداری حادثه متروپل آبادان کمبود امکانات و تجهیزاتی وجود ندارد.

مهدی جمالی‌نژاد پنجشنبه پنجم خردادماه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا در آبادان ضمن تسلیت بابت درگذشت تعدادی از شهروندان عزیز آبادانی در حادثه ریزش ساختمان متروپل اظهار داشت: حادثه ریزش برج ۱۱ طبقه متروپل برای هر ایرانی سخت و ناراحت کننده است.

وی افزود: پس از وقوع حادثه و کمبود امکانات در منطقه از چندین شهرداری از شهرستان‌ها و استان‌های همجوار به عنوان معین امکانات و تجهیزات مورد نیاز به آبادان ارسال  شد.

رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: همچنین دو تیم حرفه‌ای آتش نشانی از تهران روز دوم حادثه تیم‌های عملیاتی از اصفهان، اهواز، شیراز، ایلام و شهرستانهای ماهشهر، خرمشهر، شادگان با تمامی تجهیزات به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: حجم آوار در این حادثه بسیار بالاست که باعث کندی کار شده اما همه تلاش همکاران بیرون کشاندن افراد زیر آوار است.

جمالی‌نژاد گفت: هیچ کمبودی از لحاظ امکانات و تجهیزات لجستیکی برای آواربرداری ساختمان متروپل آبادان وجود ندارد و بسیاری از مجموعه‌ها و دستگاه‌های مختلف استان خوزستان تجهیزات خود را به میدان آورده اند.


تعداد بازدیدها : ۲۴۱
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/I77RL9-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید