۱۴۰۱/۰۴/۱۱

همرمان با هفته نکوداشت شهرداری و دهیاری

جمالی نژاد: نمایشگاه شهرهوشمند و جشنواره نمانام های روستایی در تهران برگزار می شود

رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از برگزاری سومین نمایشگاه شهرهوشمند و نخستین جشنواره نمانام های (برند) روستایی همزمان با هفته نکوداشت شهرداری و دهیاری طی روزهای ۱۲ تا ۱۴ تیرماه در مصلی امام خمینی(ره) تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، مهدی جمالی نژاد با بیان مطلب فوق به خبرنگار ایمنا اظهار کرد: این دو نمایشگاه در 16 هزار متر مربع فضای نمایشگاهی با حضور 235 شرکت دانش بنیان و استارتاپ و چهار شهرداری در بخش شهرهوشمند و 20 استانداری در بخش نمانام های روستایی؛ یکشنبه 12 تیر ماه کار خود را آغاز می کنند.

وی افزود: سومین نمایشگاه شهرهوشمند با هدف تبیین ابعاد مختلف شهر هوشمند و هوشمندسازی در شهرها و ارایه دستاوردهای ۲35 سازمان و شرکت دانش بنیان برگزار می شود.

جمالی نژاد اضافه کرد: در روزهای برگزاری این نمایشگاه، سخنرانی های علمی و تخصصی و کارگاه های آموزشی در زمینه معرفی و تشریح ابعاد مختلف هوشمندسازی و ویژگی های شهرهای هوشمند با حضور استادان و صاحب نظران داخلی و خارجی برگزار و چندین سامانه و محصول جدید نیز رونمایی می شود.

رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور همچنین گفت: نخستین جشنواره نمانام های (برند) روستایی با حضور جمعی از شرکتهای دانش بنیان و کار افرینان برتر روستایی و محصولات نمانام روستایی به منظور معرفی محصولات نمانام روستایی در حوزه های مختلف نظیر اقتصادی و فرهنگی، معرفی محصولات و مناطق روستایی که ظرفیت‌های آنها کمتر شناخته شده، معرفی ظرفیت های شرکتهای دانش بنیانی در حوزه نمانام های روستایی و آشنایی و هماهنگی شرکتها، سرمایه گزاران و صاحبان نمانام ها؛‌ برگزار می شود.

وی عنوان کرد: این دو رویداد با حمایت وزارت کشور، سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، استانداری های کشور، معاونت علمی، فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و سایر سازمان ها و نهادها برگزار می شود.


تعداد بازدیدها : ۲۹۷
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/I77RNC-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


ساختمان مرکزی :
 نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
کدپستی: 1418733516
ساختمان مرکز مطالعات راهبردی و آموزش شهری و روستایی:
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
کدپستی: 1416633661
اوقات شرعی تهران


نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟