۱۴۰۱/۰۴/۰۹

نشست شورای اداری مسجد سلیمان با حضور وزیر کشور تشکیل شد/

همزمان با سفر وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به استان خوزستان، نشست شورای اداری شهرستان مسجد سلیمان با حضور دکتر وحیدی و دکتر جمالی نژاد تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، در این جلسه موضوعات مرتبط با این شهرستان مطرح و مسئولان استانی و محلی گزارشی از آخرین اقدامات صورت گرفته و مسایل و مشکلات بیان نمودند.

 در این جلسه، فرمانداران و شهرداران ۴ شهرستان هفتکل و لالی و اندیکا و مسجدسلیمان در این جلسه حضور داشتند و مشکلات مربوط به حوزه فعالیت خود را بیان کردند.

 وزیر کشور در این جلسه با اشاره به میزان پیشرفت ساخت واحدهای مسکونی در مناطق زلزله‌زده اندیکا عنوان داشت: ساخت و سازها در مناطق مورد بازدید در مراحل پایانی کار قرار دارد و مشکل جدی وجود ندارد؛ موارد جدیدی درخصوص ساخت  هزار واحد مسکونی و محل نگهداری دام درخواست شد که مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

وزیر کشور درخصوص مسائل مربوط به شهرداری‌ها گفت: در این نشست پیرامون مباحث مربوط به معوقات شهرداری بحث شد و تصمیمات لازم برای رفع مشکلات شهرداری‌ها اتخاذ می‌شود.
 
همچنین در این نشست پیرامون وضعیت‌راه‌ها، کشاورزی، انتقال آب به زمین‌ها و … بحث و تبادل نظر شد.

وحیدی پیرامون فرودگاه مسجد سلیمان و جابه‌جایی مردم از مناطق نفتی به فضای دیگر تصریح کرد: فرودگاه مسجد سلیمان باید تکمیل شود تا به سرعت شاهد راه‌اندازی آن باشیم؛ مشکل جابجایی برخی ساکنان مناطق آلوده به نفت و گاز مسجد سلیمان نیز، حل شده و وزیر نفت وعده داده که برای حدود یک هزار واحد باقی مانده نیز سالی ۵۰۰ واحد را انجام دهد.

 


تعداد بازدیدها : ۱۸۰
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/I77RNA-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


ساختمان مرکزی :
 نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
کدپستی: 1418733516
ساختمان مرکز مطالعات راهبردی و آموزش شهری و روستایی:
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
کدپستی: 1416633661
اوقات شرعی تهران


نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟