۱۴۰۱/۰۴/۰۹

بازدید میدانی وزیر کشور از آخرین وضعیت مناطق زلزله زده اندیکا/ تاکید وحیدی بر ضرورت تسریع در عملیات ساخت و ساز واحدهای مسکونی

دکتر احمد وحیدی وزیر کشور و دکتر جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ، دکتر نامی رییس سازمان مدیریت بحران و راسخی معاون هماهنگی وزیر، پنجشنبه نهم تیرماه در سفر به استان خوزستان، در بازدید از مناطق زلزله زده بخش چلو شهرستان اندیکا در شمال شرق استان، وضعیت بازسازی را در این منطقه را بررسی کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، دکتر وحیدی ابتدا به روستای گلالگ اندیکا رفت و آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی منازل در دست ساخت این منطقه را بررسی و در بازدید از این روستا با برخی روستاییان گفت و گو کرد و در جریان مسایل و مشکلات آنها قرار گرفت.

وحیدی در حاشیه این بازدید با اشاره به آخرین وضعیت واحدهای مسکونی ساخته شده در این روستا اظهار کرد: در این روستا حدود ۶٠ مسکن باید ساخته می‌شد در حال حاضر برخی از آن‌ها حدود ٧٠ درصد پیشرفت داشته‌اند و با قول‌هایی که داده شده بنا است این واحدها تا مردادماه به پایان برسند.

وی همچنین عنوان کرد: روستاهای دیگری نیز در اندیکا وجود دارد که ساخت واحدهای مسکونی در آن‌ها به بنیاد مسکن سپرده شده با جلساتی که امروز خواهیم داشت آخرین وضعیت ساخت این واحدها را مورد بررسی قرار خواهیم داد و از هیچ کمکی برای تسریع در عملیات ساخت و ساز دریغ نخواهیم کرد.

زلزله مهر ۱۴۰۰ به بیش از سه هزار واحد مسکونی در مناطق روستایی اندیکا خسارت وارد کرد که کار بازسازی ۹۸۰ واحد آن در مرحله نخست، قرار است مرداد امسال به پایان برسد.


تعداد بازدیدها : ۱۸۲
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/I77RN9-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


ساختمان مرکزی :
 نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
کدپستی: 1418733516
ساختمان مرکز مطالعات راهبردی و آموزش شهری و روستایی:
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
کدپستی: 1416633661
اوقات شرعی تهران


نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟