۱۴۰۱/۰۴/۰۹

جلسه کمیته زیرساخت ستاد مرکزی اربعین با حضور وزیر کشور در مرز چذابه برگزار شد

جلسه کمیته زیرساخت ستاد مرکزی اربعین حسینی(ع) با حضور دکتر احمد وحیدی وزیر کشور و دکتر جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور و رییس این کمیته در مرز چذابه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، در این جلسه که پس از بازدید میدانی از پایانه مرزی چذابه تشکیل شد، تعدادی از مسئولان ملی و استانی عضو کمیسیون زیرساخت و مسئولان محلی گزارشی از آخرین اقدامات صورت گرفته در این پایانه بیان کردند.

همچنین تعدادی از موکب داران نیز مسایل و مشکلات خود را در حضور وزیر کشور بیان کردند.

 در ادامه دکتر جمالی نژاد رییس کمیته زیرساخت ستاد مرکزی اربعین حسینی(ع) ضمن اشاره به وظایف و ماموریتهای این کمیته از جمله احداث و تکمیل پروژه های عمرانی و راه های مواصلاتی و بناهای ثابت، جانمایی و تأمین امکانات برای پارکینگ های خودروهای شخصی و اتوبوس های بین شهری، تأمین امکانات اضطراری و رفاهی، تکمیل پایانه های مرزی و رفع خلاءهای مرزی، توسعه زیرساختهای ارتباطی و افزایش پوشش مخابراتی، ارائه خدمات پولی و بانکی، ایمنی راه های مواصلاتی و حذف نقاط حادثه خیز، گزارشی از برنامه ریزی های صورت گرفته و اقدامات اجرایی در این مرز با همکاری استان خوزستان و استان های معین مرز چذابه بیان نمود.

وی، ایجاد زیرساخت های دایمی، پایدار و کیفی براساس طراحی های انجام شده توسط استان های هدف به منظور ارایه خدمات مطلوب به زایران، تمهیدات مناسب برای تردد زائران و همچنین تامین رفاه آنها در فرصت باقی مانده با همکاری موثر استان های هدف و استان های معین و دستگاه های خدمت رسان استانی و ملی و تسریع در تامین زیرساخت های محورهای مواصلاتی و پایانه های مرزی را از جمله اولویتهای کمیته زیر ساخت عنوان نمود.

در ادامه این جلسه دکتر وحیدی وزیرکشور بر همکاری و هم افزایی حداکثری تمامی دستگاه های ملی و استانی به منظور ارایه خدمات مطلوب به زایران محترم اربعین حسینی(ع) و اتمام طرح ها مطابق برنامه زمان بندی ابلاغی، تاکید کرد.

وزیر کشور همچنین هماهنگی هایی را با وزیر راه و شهرسازی، رییس سازمان منطقه آزاد و رییس سازمان بسیج سازندگی به عمل آورد و دستورات لازم را برای رفع برخی مشکلات موجود صادر نمود.

 


تعداد بازدیدها : ۲۷۴
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/I77RN8-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


ساختمان مرکزی :
 نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
کدپستی: 1418733516
ساختمان مرکز مطالعات راهبردی و آموزش شهری و روستایی:
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
کدپستی: 1416633661
اوقات شرعی تهران


نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟