۱۴۰۱/۰۴/۰۵

جلسه کارگروه استانی ساماندهی اسناد شهرداری های استان خراسان رضوی تشکیل شد

جلسه کارگروه استانی ساماندهی اسناد شهرداری های استان خراسان رضوی با حضور حمیدرضا موفق مشاور رییس و مدیرکل حراست و پدافندغیرعامل سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به میزبانی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان رضوی تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، موفق در این نشست ضمن اشاره به انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک بین سازمان شهرداری ها و دهیاری کشور و سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران به منظور همکاری درتبادل و اشتراک منابع اطلاعاتی بین این دو سازمان گفت: به موجب این تفاهم نامه، سازمان اسناد وکتابخانه ملی متعهد است کلیه اسناد و مدارک انتقالی سازمان شهرداریها و دهیاریها، شهرداریها و سازمانها و شرکتهای تابعه و دهیاریها را در محلی استاندارد، ساماندهی می نماید.
 
وی،‌ تعیین تکلیف اسناد سازمان شهرداریها و دهیاریها، شهرداریهای سراسر کشور و سازمان ها و شرکت های تابعه و دهیاری ها  و انتقال اسناد آنها براساس قانون و مقررات اسناد ملی ایران، مصوبات شورای اسناد ملی ایران، آئین نامه ها و دستورالعمل های مربوط به معاونت اسناد ملی ایران را سایر موضوعات این تفاهم نامه ذکر کرد.
 
وی افزود: این ساماندهی پیرو امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بین سازمان شهرداری ها و دهیاری کشور و سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران صورت می گیرد و ساماندهی اسناد با اولویت شهرداری های با قدمت بالاتر از فردا شروع خواهد شد.
 
وی با اشاره به جایگاه دفتر امور شهری و شوراهای استانداری ها در پیگیری موضوعات مرتبط با اسناد شهرداری ها، گفت: ساماندهی اسناد سایر استان ها به زودی کلید خواهد خورد.


تعداد بازدیدها : ۳۷۷
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/I77RMX-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


ساختمان مرکزی :
 نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
کدپستی: 1418733516
ساختمان مرکز مطالعات راهبردی و آموزش شهری و روستایی:
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
کدپستی: 1416633661
اوقات شرعی تهران


نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟