۱۴۰۱/۰۲/۱۸

کتاب جایگاه تاکسی در قوانین حمل و نقل مسافر درون شهری منتشر شد

رئیس مرکز مطالعات راهبردی و آموزش شهری و روستایی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از انتشار کتاب 'جایگاه تاکسی در قوانین حمل و نقل مسافر درون شهری' توسط انتشارات سازمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، اسمعیل زیارتی نصرآبادی گفت: در دنیای امروز رشد و توسعه روزافزون و فزاینده علم و تکنولوژی، اغلب بخش‌ها و ابعاد زیستی بشر از جمله حمل و نقل را تحت تاثیر قرار داده است و مدیریت شهری کارآمد و مطلوب بایستی تمامی پیش‌بینی‌ها و تمهیدات لازم را برای مواجهه مطلوب، موثر و کارآمد با آن را از پیش اتخاد نماید. یکی از ملزومات مدیریت مطلوب و کارآمد در حوزه‌ی حمل و نقل از جمله تاکسی، آشنایی و اشراف تمامی عوامل مرتبط با آن از جمله؛ عوامل مدیریت و راهبری، رانندگان و فعالین این عرصه و حتی شهروندان، با قوانین و مقررات، دستورالعمل‌ها و شیوه‌نامه‌های مرتبط است.

زیارتی‌نصرآبادی افزود: کتاب حاضر با همکاری اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور تهیه و منتشر شده و در آن کوشیده شده تا کلیه قوانین و مقررات ملاک عمل و کاربردی در حوزه تاکسیرانی، به صورت طبقه‌بندی شده ارایه شود و امیدواریم این مجموعه گام مهمی در ارتقای دانش و توانمندی مخاطبین داشته باشد.   

وی افزود: نسخه چاپی این کتاب برای دفاتر امور شهری و شوراهای استانداری‌های کشور ارسال خواهد شده و متخصصین و علاقه‌مندان این حوزه می‌توانند ضمن بهره‌گیری و بکارگیری از مطالب کتاب، نظرات و پیشنهادات سازنده خود را به آدرس الکترونیکی shahrdariha91@gmail.com ارسال نمایند.
 


تعداد بازدیدها : ۲۱۵
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/I77RK9-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


ساختمان مرکزی :
 نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
کدپستی: 1418733516
ساختمان مرکز مطالعات راهبردی و آموزش شهری و روستایی:
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
کدپستی: 1416633661
اوقات شرعی تهران


نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟