۱۴۰۰/۱۰/۱۹

ضرورت ثبت اطلاعات بودجه در سامانه بودجه شهرداری ها و دهیاری های کشور

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و بودجه سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از شهرداریها اعلام کرد: با توجه به تکلیف مستند به تبصره ذیل ماده ۶۷ قانون شهرداری مبنی بر ارسال یک نسخه از بودجه به وزارت کشور، تمامی شهرداری ها موظفند بودجه مصوب و تفریغ بودجه را در سامانه بودجه شهرداری های کشور به نشانی https://budget۱.imo.org.ir/ ثبت نمایند.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، علی اکبر اسدی با اعلام مطلب فوق اظهار کرد: گزارش بودجه شهرداری ها و دهیاری ها در سال 99 با هدف شفاف سازی و اطلاع رسانی از میزان درآمد، منابع اعتبار و هزینه های جاری و عمرانی شهرداری ها و دهیاری ها، بر مبنای اطلاعات ثبت شده در سامانه یکپارچه شهرداریها و دهیاریها تهیه و در صفحه اختصاصی دفتر برنامه ریزی و بودجه سازمان بارگذاری شده است.

وی اضافه کرد: مسئولیت صحت و سقم تمامی اطلاعات طبق بند(4) فصل (4) بخشنامه بودجه شهرداری ها به عهده شهردار و مسئول امور مالی یا معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری است.

همچنین مسئولیت صحت و سقم تمامی اطلاعات دهیاریها طبق بند (1) فصل (4) بخشنامه بودجه دهیاریها در تعهد دهیار و مسئول امور مالی دهیاری خواهد بود.

اسدی ابرازامیدواری کرد با انعکاس مراتب در خصوص ارایه گزارش ها و اطلاعات ارسالی شهرداری ها و دهیاریها، گامی موثر در جهت شفاف سازی و پاسخگویی را شاهد باشیم.


تعداد بازدیدها : ۴۳۳
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/I77RCG-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


ساختمان مرکزی :
 نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
کدپستی: 1418733516
ساختمان مرکز مطالعات راهبردی و آموزش شهری و روستایی:
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
کدپستی: 1416633661
اوقات شرعی تهران


نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟