۱۴۰۰/۰۷/۲۳

بازدید معاون امور دهیاریها از روستاهای منطقه گردشگری اورامانات

دکتر قربانی معاون امور دهیاریهای سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور از روستاهای منطقه گردشگری اورامانات بازدید کرد و از آمادگی این سازمان برای تقویت و پشتیبانی دهیاریهای این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، دکتر قربانی در سومین روز سفر به استان کردستان از پروژه های عمرانی روستای برقلعه، نی، پیرصفا، روستای گردشگری دره تفی و ساختمان بوم گردی و کافه سنتی دهیاری ینگیجه که در راستای درآمدزایی و اشتغال ایجاد گردیده در شهرستان مریوان و همچنین از پروژهای عمرانی دهیاری‌های دزلی، کماله، ری وری و درکی در شهرستان سروآباد نیز بازدید نمودند.

وی در ادامه در منطقه اورامانات که از لحاظ گردشگری ثبت جهانی شده حضور یافت و در جمع دهیاران این بخش به ایراد سخنرانی پرداخت و به پرسش‌های دهیاران پاسخ داد.
 

وی با تأکید بر ظرفیت های بسیار قابل توجه منطقه اورامانات در حوزه گردشگری، خاطر نشان کرد: بسیاری از جاذبه های گردشگری منطقه اورامانات در روستاهای این منطقه واقع شده است که ضرورت دارد با استفاده از این فرصت بسیار مغتنم و مهم، اقدامات لازم برای معرفی این جاذبه ها در عرصه بین المللی و توسعه گردشگری روستایی در اورامانات با شتاب بیشتری انجام گردد تا مردم این منطقه نیز از مواهب معنوی و مادی این رویداد مهم برخوردار شوند. 


همچنین شرکت مهندسی داده نگار گزارشی درخصوص نرم افزار فنی و مالی دهیاری های استان ارائه داد.

شایان ذکر است کتر قربانی در دومین‌ روز سفر به استان کردستان هم از پروژه های عمرانی روستاهای دادانه، کرجو، قار و صلوات آباد بازدید و ضمن ایراد سخنرانی در جمع تعدادی از دهیاران منتخب شهرستان سنندج به پرسش های آنان پاسخ گفت. 

 در این بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کردستان، مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراها، فرماندار سنندج و تعدادی از مدیران کل استان دکتر قربانی را همراهی نمودند.

 

تعداد بازدیدها : ۲۸۹
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/I77R69-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


ساختمان مرکزی :
 نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
کدپستی: 1418733516
ساختمان مرکز مطالعات راهبردی و آموزش شهری و روستایی:
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
کدپستی: 1416633661
اوقات شرعی تهران


نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟