۱۴۰۰/۰۷/۱۲

پیام تسلیت وزیر کشور در پی جان باختن دهیار یک روستا در جریان صیانت از اموال عمومی/ از خودگذشتگی شجاعانه دهیار وظیفه شناس برای صیانت از اموال عمومی شایسته تکریم و بزرگداشت است/ دستور وزیر کشور به استاندار خراسان رضوی برای پیشگیری از وقوع حوادث مشابه

دکتر احمد وحیدی وزیر کشور با صدور پیامی، درگذشت مظلومانه "ابراهیم روکی" دهیار وظیفه شناس روستای روکی از توابع شهرستان خوشاب در استان خراسان رضوی را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، در پیام دکتر وحیدی وزیر کشور آمده است: برخورداری از نیروهای خدوم، وظیفه شناس و دلسوز در اقصی نقاط کشور از افتخارات ایران اسلامی است و تلاش دهیاران در این بستر نقش زیادی در آبادانی روستاها و توانمند سازی جامعه روستایی دارد.
وزیر کشور در این پیام با ابراز تأسف و تأثر از فقدان مرحوم ابراهیم روکی؛ دهیار شجاع و مسئولیت شناس که با وظیفه شناسی در مقابل تضییع اموال عمومی، مقاومت کرد، درگذشت وی را به خانواده گرامی آن مرحوم تسلیت و تعزیت گفت.
در ادامه پیام وزیر کشور آمده است؛ از خودگذشتگی مرحوم ابراهیم روکی؛ دهیار وظیفه شناس که برای صیانت از اموال عمومی و استمرار ارائه خدمات زیربنایی در روستا، جان خود را شجاعانه، به میدان آورد، شایسته تکریم و بزرگداشت است.
وزیر کشور در پیام خود همچنین به استاندار خراسان رضوی دستور داد، ضمن اتخاذ تدابیر لازم برای پیشگیری از وقوع حوادث مشابه، با سرکشی به خانواده شریف دهیار فقید، حمایت های لازم را بعمل آورد.
در پایان پیام وزیر کشور ابراز امیدواری شده است؛ در ایام پر برکت رحلت جانسوز پیامبر رحمت صلوات ا... و سلامه علیه و شهادت معصومانه امام مجبتی و امام رضا؛ روح آن دهیار عزیز مشمول رحمت واسعه الهی گردد و همنشینی با اولیاء و اوصیا، روزی وی گردد.


تعداد بازدیدها : ۵۷۵
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/I77R5W-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


ساختمان مرکزی :
 نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
کدپستی: 1418733516
ساختمان مرکز مطالعات راهبردی و آموزش شهری و روستایی:
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
کدپستی: 1416633661
اوقات شرعی تهران


نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟