۱۴۰۰/۰۶/۳۱

تفاهم‌ نامه پرداخت تسهیلات بانک ملی به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها امضا شد

جانشین رئیس و معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از عقد تفاهم‌نامه بین این سازمان با بانک ملی ایران برای پرداخت تسهیلات به پروژه‌های عمرانی و سرمایه‌گذاری شهرداری‌های زیر پنجاه هزار نفر و دهیاری‌ها خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور،‌ دکتر مسعود نصرتی با اعلام خبر فوق گفت: عقد تفاهم‌نامه برای پرداخت تسهیلات در راستای کمک به پیشبرد پروژه‌های عمرانی و سرمایه‌گذاری شهرهای زیر پنجاه هزار نفر جمعیت و دهیاری‌ها و کمک به ایجاد درآمد پایدار در این حوزه‌ها، طی برگزاری جلسات متعدد و کار کارشناسی و مذاکرات مکرر با بانک ملی نهایی و امضا شد.

وی افزود: امیدواریم با عقد این تفاهم‌نامه، کمک شایانی به اتمام پروژه‌های ناتمام و راکد شهرداری‌ها و دهیاری‌ها صورت گیرد و این امر در ارتقای سطح رفاه حال شهروندان نیز تأثیر مناسبی بگذارد.

نصرتی اضافه کرد: در تفاهم نامه و الحاقیه آن امکان بهره‌مندی شهرداری‌ها تا سقف 40 میلیارد ریال و دهیاری‌ها تا سقف 20 میلیارد ریال تسهیلات فراهم شده است، لذا شهرداری‌ها و دهیاری‌ها می بایست نسبت به ایجاد شرایط دریافت وام در چارچوب ضوابط اجرایی که متعاقباً اعلام می‌گردد، اقدام نمایند.


تعداد بازدیدها : ۹۳۱
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/I77R52-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

ساختمان مرکزی :
 
نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
 
ساختمان مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی :
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
اوقات شرعی تهران


نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟