۱۴۰۰/۰۶/۲۳

بسته علمی آموزشی شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور ارسال شد

رئیس مرکز مطالعات راهبردی و آموزش شهری و روستایی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از ارسال بسته علمی آموزشی مدیریت شهری و روستایی به استانداری‌های سراسر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، اسمعیل زیارتی نصرآبادی ضمن بیان مطلب فوق گفت: سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور براساس نیاز آموزشی شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و کارکنان آن‌ها، آموزش با روش‌های مختلفی را در دستور کار خود دارد که یکی از این روش‌ها ارسال بسته‌های متنوع آموزشی با محتوای کتب و نشریات است.

وی ادامه داد: بسته علمی آموزشی که به استانداری‌های سراسر کشور ارسال شده است، مشتمل بر؛ دو شماره از مجله "شهرداریها" با موضوعات "شهر ایرانی اسلامی" و "شهر خلاق"، مجله "دهیاری‌ها" شماره 60 با موضوع "روستا و نظامات مهندسی ساختمان"، فصلنامه "مدیریت پسماند" شماره 19 با موضوع "اقتصاد چرخشی"، فصلنامه "فرهنگ ایمنی" شماره 29 با موضوع "سیل"، کتاب "روش‌های تامین مالی و سرمایه‌گذاری در پروژه‌های شهری" و لوح فشرده کتابخانه دیجیتال شهرداری هاست که انتظار می‌رود استانداری‌ها نیز در اولین فرصت نسبت به ارسال این بسته‌ها برای شهرداری‌ها و دهیاری‌های تابعه اقدام نمایند.

زیارتی نصرآبادی افزود: این مجموعه علمی آموزشی به منظور افزایش دانش، بینش و نگرش شغلی شهرداران و دهیاران و کارکنان آنان برای ارایه خدمات مطلوبتر به شهروندان تهیه و برای استانداری‌های سراسر کشور ارسال شده  و از سوی دیگر گامی در راستای تقویت دانش نظری در حوزه مدیریت شهری و روستایی کشور است.  

وی از کلیه مخاطبان درخواست نمود تا ضمن مطالعه و بررسی موارد ارسالی، با ارایه پیشنهادها و نظرات سازنده خود، مجموعه مرکز مطالعات راهبردی و آموزش شهری و روستایی را برای ارایه خدمات بهتر یاری رسانند.
 


تعداد بازدیدها : ۶۱۸
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/I77R4N-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

ساختمان مرکزی :
 
نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
 
ساختمان مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی :
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
اوقات شرعی تهران


نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟