۱۴۰۰/۰۶/۲۳

پاسخ به سوالات کارکنان شهرداری های کشور در حوزه نیروی انسانی

مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فنآوری اطلاعات سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در پاسخ به برخی سوالات کارکنان شهرداری ها در حوزه نیروی انسانی، مواردی را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، عباس کرکه آبادی گفت: در اجرای تکالیف قانونی از باب هماهنگی، برنامه ریزی، نظارت و ایجاد وحدت رویه در حوزه اداری و استخدامی شهرداری های کشور، با رویکرد افزایش اثربخشی، سرعت و کیفیت خدمات و به منظور تسهیل و تسریع در فرآیند بررسی پرونده‏ های ارتقاء شغلی، ارتقاء گروه، انتصابات، ترفیعات و... نسبت به تشکیل کمیته طبقه بندی مشاغل در شهرداری ها با نظارت استانداری ذیربط و همچنین تشکیل هیات ممیزه ارتقاء شغلی کارشناسان، مدیران و مشاوران شهرداری های کشور در سطوح ارشد و خبره در استانداری های سراسر کشور و شهرداری های کلانشهر اقدام شد، که این کمیته ها و هیات ممیزه های استان موظفند به موقع بررسی و تصمیمات لازم را پیرامون ترفیعات قانونی پرسنل اخذ نمایند و در این راستا کلیه ابهامات مربوطه نیز رفع گردیده است.

وی در پاسخ به سوالات کارکنان قراردادی اظهار کرد: باتوجه به ابلاغ دستورالعمل همسان سازی حقوق و مزایای کارمندان قراردادی با پیمانی، ارتقاء گروه، ارتقاء شغلی و ... حقوق و مزایای این عزیزان نیز همانند کارمندان رسمی و پیمانی شهرداری ها براساس دستورالعمل سازمان اداری و استخدامی کشور تطبیق می یابد.

کرکه آبادی به منظور جلوگیری از تضییع حقوق کارکنان شهرداری ها بر نظارت دقیق استانداری ها بر عملکرد شهرداری های مربوطه در حوزه نیروی انسانی و انجام به موقع وظایف و مسئولیتهای واگذار شده در کمیته ها و هیات های مذکور تاکید نمود.

وی همچنین گفت: در صورت مشاهده هرگونه تاخیر و تعلل در انجام به موقع وظایف و مسئولیت های واگذار شده، موضوع اختیارات تفویض شده به استانداری یا شهرداری مورد اعتراض، در شورای راهبری توسعه مدیریت سرمایه انسانی شهرداری ها و دهیاری های کشور قابل بررسی و تجدیدنظر خواهد بود.

کرکه آبادی همچنین در راستای پاسخگوئی به موقع به کارکنان شهرداری ها گفت: مسئولین و کارشناسان اداری شهرداری ها موظفند اقدامات اداری و پاسخگوئی لازم را داشته باشند و در صورتیکه پاسخ لازم دریافت نشد، کارکنان از طریق دفاتر امور شهری و شوراهای استانداری ها پیگیری و در نهایت درخواستها توسط دفتر نوسازی، تحول اداری و فنآوری اطلاعات سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور قابل بررسی  خواهد بود.


تعداد بازدیدها : ۱۱۸۸
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/I77R4M-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

ساختمان مرکزی :
 
نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
 
ساختمان مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی :
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
اوقات شرعی تهران


نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟