۱۴۰۰/۰۳/۱۸

تقدیر رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها از شهرداری های تهران، کرج، قزوین و اسلام شهر برای همکاری در مهار آتش سوزی پالایشگاه تهران

دکتر جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از شهرداران تهران، کرج، قزوین و اسلام شهر به دلیل همکاری گروه‌های عملیاتی آتش‌نشانی مشارکت‌کننده در مهار آتش سوزی پالایشگاه تهران تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، در نامه دکتر جمالی نژاد ضمن اشاره به اعزام گروه‌های عملیاتی و فرماندهی شهرداری های یاد شده برای پشتیبانی و همکاری در عملیات اطفای آتش سوزی در پالایشگاه تهران آمده است: " بدین‌وسیله مراتب قدردانی و تشکر خود را از زحمات جنابعالی و اقدامات شجاعانه همکاران محترم آتش نشانی حاضر در این عملیات که درنهایت سرعت و دقت منجر به اطفاء کامل آتش و جلوگیری از گسترش و بروز حوادث ثانویه گردید، اعلام می نمایم. لطفا دستور فرمایید به نحو شایسته از این عزیزان قدردانی به عمل‌آورند. توفیقات روزافزون همه خادمین عرصه ایمنی و آتش‌نشانی در کشور را در سایه عنایات حضرت ولی‌عصر(عج) در خدمتگزاری به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه حضرت دوست آرزومندم."
 


تعداد بازدیدها : ۱۱۷
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/I77R01-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

ساختمان مرکزی :
 
نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
 
ساختمان مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی :
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
اوقات شرعی تهران


نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟