۱۴۰۰/۰۲/۱۹

درجات جدید ۳۳۸ دهیاری استان گلستان ابلاغ شد/ درجه بندی تمامی دهیاریهای استان

معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از ابلاغ ارتقاء درجه ۳۳۸ دهیاری‌ استان گلستان به استانداری این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، علی قربانی ضمن اعلام این خبر افزود: در صد و سیزدهمین جلسه‌ کمیسیون ملی تعیین درجه‌ دهیاری‌ها‌، مدارک مربوط به ارتقای دهیاری‌های متقاضی استان گلستان بررسی شد و بر اساس آن درجه مربوط به 338 دهیاری ارتقا یافت.
 
وی با بیان اینکه تمامی 909 دهیاری‌ فعال استان گلستان تاکنون درجه‌بندی شده‌اند، گفت: 55.5 درصد از دهیاری‌ها دارای درجات یک و دو ، 27درصد دارای درجات سه و چهار و 17.5درصد نیز درجه پنج و شش دارند.
 
قربانی متذکر شد: با توجه به اینکه درجه‌بندی دهیاری‌ها در تعیین میزان حقوق و مزایای دهیار، تشکیلات سازمانی دهیاری‌ها و بکارگیری نیروهای شاغل در دهیاری‌ها مؤثر می‌باشد و همچنین ساختار تشکیلاتی هر دهیاری متناسب با آخرین درجه مصوب انجام خواهد گرفت، لازم است استانداری‌ها فهرست دهیاری‌های فاقد درجه خود را جهت تعیین درجه بر اساس دستورالعمل ابلاغی، هرچه سریعتر احصاء نموده و به معاونت امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ارسال نمایند.


تعداد بازدیدها : ۲۶۱
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/1TIR3X-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

ساختمان مرکزی :
 
نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
 
ساختمان مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی :
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
اوقات شرعی تهران


نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟