۱۴۰۰/۰۲/۱۸

اعلام گزارش اعتبارات اختصاص یافته در سال گذشته:

بیش از ۶۳ هزار میلیارد ریال طی سال۹۹ به شهرداری ها و دهیاری های کشور پرداخت شده است

مدیر کل دفتر برنامه ریزی و بودجه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ضمن تشریح مبالغ توزیع شده از محل وجوه متمرکز توسط این سازمان، از پرداخت بیش از ۶۳ هزار و ۱۲۸میلیارد ریال (بیش از ۶۳۱۲ میلیارد تومان) در سال ۱۳۹۹ به شهرداری ها و دهیاری های کشور خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، علی اکبر اسدی  با بیان مطلب فوق اظهار کرد: از محل اعتبارات تبصره(2) ماده (39) قانون مالیات بر ارزش افزوده در سال 1399 مبلغ 48 هزارو 819 میلیارد ریال  بین شهرداریها و دهیاریها توزیع شده است.

وی با بیان اینکه این اعتبار، مطابق قانون به نسبت 12 درصد شهرداری کلانشهرها، 53 درصد سایر شهرداری ها و 35 درصد دهیاری ها توزیع می شود، ادامه داد: سهم شهرداری کلانشهرها از کل وصولی 4687 میلیارد ریال، سهم سایر شهرداری ها 30 هزار و 462 میلیارد ریال و سهم دهیاری ها 13 هزار و 670 میلیارد ریال بوده است.

اسدی همچنین گفت: از محل سایر ردیف ها و طرح های مندرج در قانون بودجه سنواتی با پیگیری های به عمل آمده از سازمان برنامه و بودجه تاکنون مبلغ 14 هزار و 309 میلیارد ریال به طرح ها و ردیف های مندرج در قانون بودجه سال 1399 کل کشور اختصاص یافه است.

وی اضافه کرد: این اعتبار بر اساس مفاد توافقنامه های مبادله شده با سازمان برنامه و بودجه کشور به شهرداری ها و دهیاری ها اختصاص یافته است.
 
 


تعداد بازدیدها : ۳۹۰
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/1TIR3U-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

ساختمان مرکزی :
 
نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
 
ساختمان مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی :
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
اوقات شرعی تهران


نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟