۱۴۰۰/۰۱/۳۰

رشته‌های شغلی مرتبط با پست‌های سازمانی دهیاریها به همراه شرح و شرایط احراز آنها ابلاغ شد

معاون امور دهیارهای سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور گفت: رشته‌های شغلی مرتبط با پست‌های سازمانی دهیاری‌ها به همراه شرح وظایف شغل‌ها و شرایط احراز آنها برای اجرا به استانداری‌های سراسر کشور ابلاغ شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، علی قربانی با بیان خبر فوق اظهار کرد: این ابلاغ در راستای اجرای ابلاغیه ساختار سازمانی و دستورالعمل برگزاری آزمون بکارگیری نیرو در دهیاری‌ها، منبعث از ماده (2) و تبصره (3) ماده (1) آیین‌نامه استخدامی دهیاری‌های کشور (اصلاحیه شهریور 1398) صورت گرفته است.

 وی در ادامه توضیح داد: با توجه به ابلاغ رشته‌های شغلی مرتبط با پست‌های سازمانی دهیاری‌ها که با همکاری دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداریهاودهیاریها تهیه شد، کلیه افرادی که از این پس، وفق ابلاغیه‌های فوق‌‌الذکر و با اخذ مجوز از این سازمان، در دهیاری بکارگرفته‌می‌شوند، لازم است دارای گرایش‌های تحصیلی ابلاغ شده باشند.

وی همچنین اضافه کرد: افراد متقاضی اشتغال در دهیاری، ضمن دارابودن گرایش‌های تحصیلی مندرج در بخشنامه، لازم است حائز سایر شرایط، از جمله مهارت‌ها، گواهینامه‌ دوره‌های آموزشی و ویژگی‌های شخصیتی و رفتاری ابلاغ شده نیز باشند.  
 
قربانی در ادامه تأکید نمود: افرادی که قبل از ارسال شرایط احراز و بر اساس سایر ضوابط ابلاغی از سوی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور به‌ صورت قرارداد مدت معین بکارگیری شده‌‌اند و فاقد شرایط احراز عناوین شغلی این بخشنامه می‌باشند؛ از شرایط ابلاغی مستثنی بوده و ادامه فعالیت آنان در دهیاری با رعایت سایر مقررات مربوط امکان‌پذیر می‌باشد.

وی در پایان ضمن ابراز امیدواری در اجرای دستورالعمل‌ها و شیوه‌نامه‌های ابلاغی، عنوان نمود: ان‌شاالله با این اقدام، شاهد انتظام‌بخشی در فرایند بکارگیری نیرو‌های کارآمد در دهیاری‌ها خواهیم بود.


تعداد بازدیدها : ۱۴۱۰
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/1TIR1V-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

ساختمان مرکزی :
 
نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
 
ساختمان مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی :
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
اوقات شرعی تهران


نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟