۱۴۰۰/۰۱/۱۴

جشنواره ملی ایده ها و طرح های جوانان برای شهری بهتر:

جمالی نژاد: حضور جوانان در گام دوم انقلاب می تواند سرآغاز تحولات بزرگ در عرصه های مدیریت شهری و روستایی کشور باشد

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستائی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، حضور جوانان در عرصه های مدیریتی کشور بویژه در شهرداریها و دهیلریها و شوراهای اسلامی شهرها و روستاها در گام دوم انقلاب برای ایجاد تحول در خدمت رسانی به شهروندان را امری ضروری دانست.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور ، مهدی جمالی نژاد با بیان مطلب فوق  در اولین جشنواره ملی ایده ها و طرح های جوانان برای شهری بهتر که روز شنبه 14 فروردین 1400 برگزار شد، افزود: همانگونه که رهبر معظم انقلاب بارها بر نقش جوانان در آینده مدیریتی کشور تاکید داشته اند، حضور جوانان متعهد و متخصص در عرصه های مدیریتی کشور برای ساختن آینده‌ای بهتر لازم و اجتناب ناپذیر است.

وی در ادامه با اشاره به رشادتها و توانمندیهای جوانان در سالهای دفاع مقدس و پس از آن حضور فعال در جبهه سازندگی کشور گفت: یکی از بارزه های جوانان، داشتن حرف‌های نو و روش های بدیع  در انجام امور بوده و پیشرانی آنان می تواند سرآغاز حرکتهای خلاقانه و نوآورانه در تمامی عرصه های خدمت باشد، که جلوه این حضور را میتوان در تشکیل شرکتهای متنوع دانش بنیان  و بکارگیری فناوری‌های نوین مشاهده نمود.

رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور با اشاره به توانمندی جوانان در ایده پردازی و اجرای طرح های نو و بدیع افزود: هرگاه تجربه سالمندان با نیروی تازه نفس جوانان پیوند می خورد، شاهد رشد و شکوفایی بی نظیر در تمامی عرصه ها بوده ایم که این موضوع می تواند نشاط و شادابی را در جامعه امروز طنین انداز نماید.

وی در خاتمه با اشاره به اینکه 40درصد جمعیت کشور را جوانان تشکیل می دهد گفت: داشتن نیروی کار جوان برای هر کشوری یک فرصت و نقطه قوت بزرگ محسوب می گردد، چراکه ایستادگی در برابر مشکلات و سختیهای ایجاد شده فقط با وجود نیرو و بنیه جوانی مرتفع شده و این پتانسیل عظیم می تواند کشور را در رسیدن به قله های رفیع پیشرفت یاری نماید.

گفتنی است  اولین جشنواره ملی ایده ها و طرح های جوانان برای شهری بهتر با موضوعات عمران شهری و شهرسازی، معماری و مبلمان شهری، ایمنی و سلامت و محیط زیست شهری، گردشگری و اقتصادشهری، مدیریت حمل و نقل، هوشمندسازی شهری، حکمروایی عدالت محور شهری و موضوعات فرهنگی و اجتماعی و هنری در شهر ۱۴ فروردین برگزار شد


تعداد بازدیدها : ۲۴۱
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/1TIR10-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

ساختمان مرکزی :
 
نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
 
ساختمان مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی :
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
اوقات شرعی تهران


نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟