۱۴۰۰/۰۱/۱۴

ضوابط ساختاری سازمان‎های همیاری شهرداری‏ها ابلاغ شد

مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری‎ها و دهیاری‎های کشور از ابلاغ ضوابط ساختاری سازمان‎های همیاری شهرداری‏های استان ها خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، عباس کرکه آبادی با بیان این خبر گفت: ضوابط فوق در اجرای اساسنامه جدید سازمان‏های همیاری‏ شهرداری‏های استان‏ها که تأیید و ابلاغ ساختار سازمانی این گونه سازمان‏ها را در زمره وظایف سازمان شهرداری‏ها و دهیاری‏های کشور قلمداد نموده، ابلاغ شد.
 
وی افزود: متعاقب ابلاغ بخشنامه شماره 7262 مورخ 25 فروردین 1399 وزیر محترم کشور و در راستای تأمین نظرات و درخواست‏های سازمان‏های فوق، نشست‏های تخصصی با حضور مدیران عامل این سازمان‏ها و دفاتر تخصصی ذیربط سازمان شهرداری‎ها و دهیاری های کشور تشکیل شد و پیشنهادهای مطروحه مورد توجه قرارگرفت. 
   
 وی با بیان اینکه سازمان‏های همیاری نقش مهمی در پیشبرد اهداف شهرداری‏ها و پشتیبانی مالی و فنی آنها دارند، اظهار کرد: این سازمان ها تا پیش از این، فاقد ساختار مصوب و مورد تأیید وزارت کشور و سازمان شهرداری‏ها و دهیاری‏های کشور بوده‏اند.
 
کرکه آبادی اضافه کرد: بنابراین ابتدا پیش نویسی توسط دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان تهیه و سپس در معرض نظرخواهی قرار گرفت و نهایتاً «ضوابط ساختاری سازمانهای همیاری شهرداری‏های‏استان‏ها» تهیه و ابلاغ شد.
 
وی با اشاره به اینکه سطح سازمان های همیاری بر اساس ضوابط فوق تعیین می شود، خاطر نشان نمود: هر سازمان‏ بر اساس ضوابط ساختاری و سطح مکتسبه باید ساختار سازمانی مربوطه را تدوین و برای طی تشریفات اداری به دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور ارسال نماید تا پس از تصویب ابلاغ شود.
 
 


تعداد بازدیدها : ۴۴۰
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/1TIR0X-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

ساختمان مرکزی :
 
نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
 
ساختمان مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی :
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
اوقات شرعی تهران


نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟