۱۳۹۹/۰۹/۰۲

پیام رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به مناسبت هفته بسیج

دکتر جمالی نژاد رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به مناسبت آغاز هفته بسیج با صدور پیامی هفته بسیج را بر همه دلاور مردان بسیجی ایام دفاع مقدس و دیگر بسیجیان نظم، امنیت و توسعه کشور اسلامی و بسیجیان شهرداری ها تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، متن پیام دکتر جمالی نژاد به این شرح است:
 
 شجره طیبه بسیج که براستی ریشه در حرکت حضرت سید الشهدا(ع) دارد و فرمان تاریخی امام خمینی(ره) در پنجم آذر 1358 بار دیگر بسیج را حیات بخش و شجره طیبه ساخت پس از گذشت چهار دهه که از عمر این نهاد مبارک و مردمی می گذرد با توجه به خلوص و پاکی، تلاش و همت والا و هدف روشنی که در مجموعه عناصر بسیج وجود دارد، هر روز منسجم تر و گسترده تر به فعالیت های خود ادامه داده و ضمن فراهم نمودن موجبات اقتدار بیش از پیش کشور، در حفظ آرمانها و ارزشهای انقلاب اسلامی هم تاثیر مهمی دارد.
 
با گذشت چهار دهه از ظهور فرهنگ و تفکر بسیجی خوشبختانه مجموعه ارزشمند بسیج توانسته است در حوزه های مختلف در سراسر کشور به عنوان یک جریان سیال و جوشان با بسیج نیروهای متعهد در توسعه اعتقادی، اسلامی و انقلابی جامعه نقش مهمی ایفا کند و امروز در عرصه سازندگی، عمران و آبادانی کشور با توجه به موضوع مهم و محوری اقتصاد مقاومتی و نگاه فرهنگی و ارزشی، شاهد پیشرفت های چشم گیر این نهاد انقلابی هستیم.
 
همانطوری که مقام معظم رهبری (مدظله) تاکید فرمودند که "بسیجی باید در وسط میدان باشد تا فضیلت‌های اصلی انقلاب زنده بماند" خوشبختانه با گذشت چهار دهه از فعالیت بسیج، امروز بیش از هر دورانی فرهنگ و تفکر بسیجی در کارکردها و دستاوردهای انقلاب اسلامی نقش داشته و همگان اذعان دارند که با ترویج و تثبیت روحیه جهادی می‌توان از گذرگاه‌های سخت جنگ اقتصادی تحمیل شده رهایی یافت و به قله‌های مرتفع و بی‌بدیل گام دوم انقلاب اسلامی که از دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی است، دست یافت.
 
هفته مبارک و فرخنده بسیج فرصت مغتنمی است جهت تجدید پیمان با آرمان‌های بلند حضرت امام (ره) و بیعتی دوباره با بزرگ بسیجی دلاور، مقام معظم رهبری است. بدون تردید امروز جامعه ما به انسانهای مومن، مخلص، متواضع، فداکار و خادم، که همگی از جمله ویژگی های بسیجی و تفکر بسیجی است، علاقه مند و تحت تاثیر آنها خواهد بود، همانطوری که شاهدیم مردم ما چگونه از سردار مخلص و مجاهد شهید حاج قاسم سلیمانی و خدمات شبانه روزی مجاهدان مدافع سلامت و شهدای این عرصه یاد می کنند.
 
هفته بسیج را بر همه دلاور مردان بسیجی ایام دفاع مقدس و دیگر بسیجیان نظم، امنیت و توسعه کشور اسلامی و بسیجیان شهرداری ها تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.
 
 


تعداد بازدیدها : ۵۰۲
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/1TIQRO-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


ساختمان مرکزی :
 نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
کدپستی: 1418733516
ساختمان مرکز مطالعات راهبردی و آموزش شهری و روستایی:
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
کدپستی: 1416633661
اوقات شرعی تهران


نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟