۱۳۹۹/۰۸/۲۷

تاکسی‌ها مشمول طرح منع تردد نمی‌شوند

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: با تصمیم قرار گاه عملیاتی مقابله با کرونا ویروس، تاکسی‌ها مجاز به تردد بعد از ساعت ۲۱ می‌باشند.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، مرتضی ضامنی مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور با اشاره به آخرین برنامه ریزی‌های این اتحادیه برای کاهش ساعت حمل و‌نقل عمومیدرون شهری در حوزه تاکسیرانی اظهار داشت: در حوزه تاکسیرانی تابع مقررات وضع شده توسط ستاد ملی کرونا هستیم و خدمات ناوگان تاکسیرانی در ساعت تعریف شده، به عنوان ساعات مجاز فعالیت در هر شهر متناسب وضعیت شهری ارائه خدمت خواهند داد.

وی افزود: با تصمیم قرار گاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا، ممنوعیت تردد درون‌شهری در شهرهای با وضعیت قرمز از روز شنبه از ساعت 21 تا 4 صبح می‌باشد.

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: در این راستا با ابلاغ وزیر محترم کشور و فرمانده قرارگاه علمیاتی ستاد ملی مقابله با کرونا، ناوگان تاکسیرانی، تاکسی‌های اینترنتی و آژانس‌ها مشمول طرح منع تردد نمی‌شوند.

این مسئول با تأکید بر اینکه در بحران کرونا، رانندگان تاکسی در صف نخست آسیب دیدگان قرار دارند، گفت: رانندگان تاکسی با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا، براساس وظیفه و تعهدی که به مردم دارند به جابه جایی مسافران پرداخته و در این حوزه همچنان فعالیت می‌کنند


تعداد بازدیدها : ۸۶
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/1TIQRL-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

ساختمان مرکزی :
 
نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
 
ساختمان مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی :
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
اوقات شرعی تهران


نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟