۱۳۹۹/۰۸/۲۸

رونمایی از ۷ عنوان کتاب منتشر شده در سازمان آتش‌نشانی تهران با حضور مدیران سازمان شهرداری‌ها

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در روز سه شنبه ۲۷ آبان طی مراسمی با حضور مدیرکل دفتر محیط‌زیست و خدمات‌شهری، رئیس مرکز مطالعات برنامه‌ریزی شهری و روستایی، رئیس و معاونان سازمان آتش‌نشانی تهران و مولفین، مراسم رونمایی از هفت عنوان کتاب جدید در حوزه ایمنی و مدیریت بحران در سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، سیدحبیب راضی مدیرکل دفتر محیط‌زیست و خدمات‌شهری سازمان در این مراسم طی سخنانی با اشاره به نقش کتب تخصصی در افزایش توانمندی آتش‌نشانان اظهار داشت: استفاده آموزشی از کتب علمی حوزه آتش‌نشانی و خدمات‌ایمنی در جهت افزایش مهارت آتش‌نشانان منجر به ارائه خدمات بهتر و با کیفیت‌تر به شهروندان خواهد شد .وی همچین به بهره گیری از روش های نوین آموزش مجازی با استفاده از تجارب و مطالعات شهرداری تهران تاکید نمود.

همچنین در این مراسم اسمعیل زیارتی رئیس مرکز مطالعات برنامه‌ریزی شهری و روستایی سازمان نیز گفت: کتاب یکی از مولفه‌های اصلی توسعه فرهنگی در هر جامعه است و کلام مکتوب بهترین، موثرترین و ارزشمندترین شیوع انتقال دانش، گسترش بینش و تغییر نگرش است.

وی همچنین از شهرداری تهران به عنوان شهر پایتخت خواست تا از منظر مسئولیت اجتماعی خود و با بهره‌گیری از جایگاه حاکمیتی و راهبری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و در سایه تعاملات مشترک، نسبت به ترویج یافته‌ها،‌ دانش و تجربیات خود به سایر شهرداری‌ها و حتی دهیاری‌های کشور اهتمام جدی داشته باشد. وی در پایان ضمن معرفی ظرفیت‌های سازمان در حوزه‌های آموزش و پژوهش، ‌آمادگی سازمان برای هرگونه همکاری مشترک را اعلام نمود.

همچنین در ادامه این مراسم مولفین و مترجمین کتابهای تدوین شده تقدیر شدند.
 


تعداد بازدیدها : ۳۷۹
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/1TIQRI-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

ساختمان مرکزی :
 
نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
 
ساختمان مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی :
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
اوقات شرعی تهران


نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟