۱۳۹۹/۰۷/۲۱

نشست کارگروه محیط زیست و خدمات عمومی مدیران کل دفاتر روستایی استانداری‌ها تشکیل شد

مدیرکل دفتر هماهنگی عمرانی و خدمات روستایی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور از برگزاری بیست و ششمین نشست کارگروه محیط زیست و خدمات عمومی مدیران کل دفاتر امور روستایی و شوراهای استانداری‌ها به صورت ویدئو کنفرانس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور ، اشکان کریمی افزود: این نشست کارگروه محیط زیست و خدمات عمومی با محوریت پرداختن به راهکارهای ارتقاء بهداشت محیط روستا و حفظ محیط زیست، بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد. 

وی در خصوص مباحث مطرح شده در این جلسه از کارگروه گفت: در این جلسه عناوین دستورالعمل‌ها و شیوه‌نامه‌های مورد نیاز دهیاری‌ها در حوزه بهداشت محیط، مدیریت پسماند و ایمنی از طرف اعضای کارگروه مطرح و مقرر شد تا مورد بررسی اعضاء قرار گرفته و در جلسه بعدی کارگروه، نهایی و تکمیل گردد. 

کریمی در ادامه افزود: پیشرفت فرایند تکمیل سامانه بانک اطلاعات مراکز دفن نیز از موضوعاتی بود که توسط اعضای کارگروه در جلسه مطرح گردید که با توجه به اهمیت آن مقرر شد در اسرع وقت پیگیری لازم از سوی دفاتر امور روستایی و شوراهای استانداریها جهت تکمیل سامانه طی هماهنگی با رابطین بخشداری‌ها صورت پذیرد.

    مدیرکل دفتر هماهنگی عمرانی و خدمات روستایی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور همچنین خاطرنشان کرد: در بخش پایانی جلسه نیز گزارش عملکرد استانداری‌ها در زمینه تهیه برنامه تفصیلی منطقه‌ای مدیریت پسماند ارائه گردید، که پس از بحث و تبادل نظر مقرر شد با توجه به اهمیت موضوع، پیگیری‌های لازم از سازمان برنامه و بودجه کشور جهت تخصیص اعتبار برای آن در دستور کار قرار گیرد.

شایان ذکر است کارگروه محیط زیست و خدمات عمومی متشکل از مدیران دفاتر امور روستایی و شوراهای استانداری‌های اردبیل، قزوین، بوشهر، خراسان جنوبی، کردستان، گلستان و مازندران می باشد که اعضاء آن در هر نشست، در چارچوب دستور جلساتی مشخص پیرامون امور مربوط به محیط زیست و خدمات عمومی دهیاری‌ها، به بحث و تبادل نظر و ارائه راهکار می‌پردازند. 


تعداد بازدیدها : ۴۹۴
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/1TIQPF-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

ساختمان مرکزی :
 
نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
 
ساختمان مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی :
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
اوقات شرعی تهران


نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟