۱۳۹۹/۰۷/۰۵

تجلیل سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از عوامل اجرایی نمایشگاه مدیریت شهری ایران در افغانستان

در پایان نخستین نمایشگاه مشترک خدمات شهری و حمل و نقل و ترافیک و ماشین آلات وابسته ایران وافغانستان در کابل، جلسه ارزیابی این نمایشگاه با حضور هیات اعزامی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و تمامی دست اندرکاران و عوامل اجرایی نمایشگاه در سفارت جمهوری اسلامی ایران در افغانستان تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، در ابتدای این نشست سفیر ایران در کابل، این نمایشگاه را بهترین و کاربردی ترین نمایشگاه ایران در افغانستان دانست و آمادگی خود را برای هرگونه همکاری و بسترسازی برای ورود ایران به عرصه مدیریت شهری افغانستان اعلام نمود.

در ادامه حاضران به ارزیابی نقاط قوت و ضعف نمایشگاه پرداختند و همچنین دغدغه ها و مسایل و مشکلات  خود برای حضور در افغانستان را مطرح نموده و مراتب توسط سفیر جمهوری اسلامی ایران و رایزن بازرگانی ایران پاسخ داده شد و راهکارهایی اتخاذ و پیشنهاد شد.

در این نشست همچنین حسین رجب صلاحی معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در سخنانی ضمن قدردانی از تمامی عوامل اجرایی و متولی برگزاری نمایشگاه، این رویداد را اولین تجربه حضوری مدیریت شهری در خراج از کشور دانست و ابرازامیدورای نمود که این تجربه موفق سرآغاز خوبی برای اقدامات آتی در ایران کشور و سایر کشورهای همسایه باشد.

وی در خاتمه به نمایندگی از سازمان سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از عوامل اجرایی نمایشگاه به ویژه سفیر جمهوری اسلامی ایران در افغانستان و رایزن بازرگانی ایران در افغانستان تجلیل و هدایایی را به رسم سپاس و یادگار تقدیم کرد.
 
 
 
 


تعداد بازدیدها : ۱۵۲
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/1TIQO5-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

ساختمان مرکزی :
 
نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
 
ساختمان مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی :
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
اوقات شرعی تهران


نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟