۱۳۹۹/۰۶/۳۱

مجمع عمومی عادی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور برگزار شد

بیست و چهارمین مجمع عمومی عادی سالیانه اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشورسی ام شهریورماه در تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور؛ با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا و مخاطرات پیدا و پنهان مترتب بر امنیت عمومی و سلامت فردی و اجتماعی، به علت عدم امکان تشکیل مجمع عمومی عادی سالیانه با حضور کلیه اعضاء؛ پس از برگزاری جلسات استانی با حضور مدیران عامل سازمان‌های حمل و نقل همگانی و روسای سازمان‌های مدیریت حمل و نقل شهرداری‌های عضو اتحادیه، بیست و چهارمین مجمع عمومی عادی سالیانه اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور، با حضور مهندس قیصر مدیرعامل اتحادیه و مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور و نمایندگان منتخب روز یک‌شنبه 30شهریورماه سال جاری در محل این اتحادیه برگزار شد.
ابتدا مهندس قیصر درخصوص عدم تشکیل به موقع مجمع عمومی دراسفند سال 1398 و تیرماه 1399 به لحاظ بروز و شیوع بیماری کرونا و دریافت دستورالعمل‌های مربوطه درخصوص عدم تشکیل جلسات فوق الذکر توضیحاتی ارائه و سپس در مورد جلسه فعلی مجمع که متشکل از نمایندگان مدیران عامل و روسای سازمان‌های تحت پوشش می باشد نیز مطالبی بیان و با توجه به سهمیه بندی بنزین ناوگان حمل ونقل عمومی اعم از تاکسی، آژانس، سرویس مدارس، وانت بارها و همچنین بیمه رانندگان و نوسازی وتوسعه ناوگان درسال جاری گزارش مبسوطی را ارائه نمود .
سپس مجمع با انتخاب رئیس و ناظرین وارد دستور کار خود شد و گزارش حسابرسی اتحادیه مربوط به دوره مالی سال 98 توسط نماینده موسسه حسابرسی رازدار قرائت و ضمن مطلوب خواندن حساب‌های سال98 ، اصلاح و تفریغ بودجه سال 98 و نیز بودجه پیشنهادی سال 99 بررسی و به تصویب اعضا رسید.
در ادامه اصلاح اساسنامه اتحادیه مطرح و پس از بحث و تبادل نظر اصلاحیه اساسنامه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور به تصویب اعضای مجمع رسید.
با توجه به این‌که دوره هیات مدیره اتحادیه در اردیبهشت ماه سال 1399 به اتمام رسیده، مجمع عمومی نسبت به برگزاری انتخابات هیات مدیره اقدام و پس از اخذ رای کتبی اعضاء اصلی و علی‌البدل هیات مدیره برای مدت 4سال انتخاب گردیدند.
اسامی منتخبین هیات مدیره به این شرح می‌باشد: محمد حبیبی از شهر صالحیه استان تهران، حمیدرضا شعبانی از شهر اسدآباد استان همدان، منصور بهرامی از شهر بیجار استان کردستان، علیرضا غفورزاده از شهر اردکان استان یزد، محمدمهدی محمدی از شهر نکا استان مازندران، مهدی ثروت از شهر نقده استان آذربایجان غربی و عیسی عشرتی از شهر بوئین زهرا استان قزوین.
 همچنین انتخابات بازرس (حسابرس) اتحادیه برگزار و در نتیجه آقایان علیرضا فرهادی و وحید صمدپور به عنوان بازرسین اتحادیه، به مدت یک سال انتخاب شدند.
در پایان تعدادی از مدیران عامل سابق سازمان‌های‌ حمل و نقل همگانی مورد تقدیر قرار گرفته و به مهندس گروسی شهردار محمودآباد نمونه و مدیرعامل سابق سازمان حمل و نقل شهر اقبالیه و نیز علی تندرست رئیس سابق سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری اشنویه به رسم یادبود لوح سپاس، اهداء گردید.
 


تعداد بازدیدها : ۱۴۵
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/1TIQNQ-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

ساختمان مرکزی :
 
نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
 
ساختمان مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی :
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
اوقات شرعی تهران


نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟