۱۳۹۹/۰۶/۱۹

۵۹ طرح عمرانی و خدماتی در نجف آباد با حضور دکتر جمالی نژاد افتتاح و کلنگ زنی شد

۵۹ طرح عمرانی، فرهنگی، گردشگری و خدماتی در شهرستان نجف آباد با هزینه ای افزون بر ۴۱۴ میلیارد تومان با حضور معاون عمران و توسعه امورشهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، مسئولان ارشد استانی و شهرستانی در همراهی با اقشار مختلف مردم، افتتاح و کلنگ زنی شد.

به گزارش پایگاه خبری شهرداری نجف آباد، در جریان سفر دکتر جمالی نژاد به نجف آباد در روز 19 شهریور ۲۵ طرح عمرانی، فرهنگی و خدماتی در شهرستان نجف آباد افتتاح و۳۴ طرح دیگر هم کلنگ زنی شد.
هزینه طرح‌های بهره‌برداری شده بالغ‌بر 621 میلیارد ریال و طرح‌های کلنگ زنی شده بالغ‌بر 3هزار و 518 میلیارد ریال برآورد شده است.
افتتاح مسیر گردشگری هفت کیلومتری با عنوان کوچه باغ زندگی و راه اندازی موزه تاریخی و مفاخر، همچنین کلنگ بلوار کشاورز به طول دو هزار و ۸۰۰ متر و عرض ۵۵ متر، پنچ زمین ورزشی رو باز در پنج منطقه شهرداری نجف آباد به مساحت ۲۰هزار مترمربع از مهمترین طرح‌هایی بود که افتتاح و کلنگ زنی شد.
دکتر جمالی نژاد در جریان این برنامه ها گفت: با وجود تحریم‌های ظالمانه نظام سلطه جهانی، قریب به ۸۰ هزار طرح نیمه‌کاره و نیمه‌تمام در کشور در حال تکمیل است، برای نمونه در سال گذشته در کنار عمده مواردی که صورت پذیرفته است، بالغ بر۱۶۰هزار خانه آسیب‌دیده بر اثر بحران طبیعی سیل، بازسازی و نوسازی و بهسازی گردیده است.
معاون محترم عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور، افزود: با عنایت بر این نکته که بیماری همه گیر کرونا و تعطیل‌ های ناشی از شیوع این بیماری از بحران ‌های سخت سال جاری بود، ولیکن بسیاری از پروژه ‌های عمرانی کشور در ایام کرونا هرگز تعطیل نشدند، حتی کند هم نشدند و به سیرجاری خود ادامه دادند.
وی افزود: برای نمونه امروز در نجف آباد ۵۹ پروژه کلنگ ‌زنی، افتتاح و به بهره‌برداری رسید که با این حجم از پروژه ها، تنها در حوزه فضای سبز توانستیم، یک متر به سرانه فضای سبز شهرستان اضافه نماییم که این امری بسیار فرخنده و درخور تقدیر است.
جمالی‌نژاد در پایان گفت: اقدامات خوبی در سایه تورم و تحریم در کشور و مخصوصاً شهرستان نجف‌آباد در حال اجرا است که دلیل پیشرفت این کارها را می‌توان همدلی میان ارگان‌ها و مردم دانست، امیدبخشی و امیدوار کردن مردم بسیار مهم است.
 


تعداد بازدیدها : ۲۳۱
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/1TIQNB-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

ساختمان مرکزی :
 
نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
 
ساختمان مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی :
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
اوقات شرعی تهران


نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟