۱۳۹۹/۰۶/۲۰

سهمیه سوخت مردادماه وانت بارها بزودی واریز می شود

مدیرکل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از پی گیری های این سازمان برای واریز هرچه سریع تر سهمیه سوخت مردادماه وانت بارها خبر داد و گفت: این سهمیه تا روز دوشنبه ۲۴ شهریور واریز می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان  شهرداری ها و دهیاری های کشور، خانم حصاری با بیان مطلب فوق در مصاحبه با شبکه خبر سیما افزود:  به منظور تکمیل فهرست وانت بارها برای اختصاص سهمیه سوخت نیاز به یکسری استعلام ها در زمینه خودرو و هویت راننده داریم که علی رغم تلاش های صورت گرفته این استعلام ها هنوز از طرف پلیس راهور ناجا در اختیار ما قرار نگرفته و این امر باعث طولانی شدن فرایند اجرایی این موضوع شده است.
 
وی در ادامه خبر داد: با پیگیری های صورت گرفته، این مشکل در حال حل شدن است و انشاا.. فهرست مربوطه روز یکشنبه 23 شهریور ماه برای شرکت پخش و پالایش فرستاده و سهمیه سوخت مرداد ماه روز دوشنبه 24 شهریور و سهیمه سوخت شهریورماه تا آخر هفته بعد واریز می شود.
 
وی همچنین گفت: ما استعلام ها را با یکسری واسطه از پلیس راهور ناجا می گیریم که کار را زمان بر می کند و با توجه سقفی که به ما اختصاص یافته، در این ماه توانستیم سهمیه آژانس ها را بگیریم ولی در خصوص وانت بارها به مشکل برخوردیم که با پیگیری های صورت گرفته، سهمیه سوخت وانت بارها بزودی واریز می شود.
 


تعداد بازدیدها : ۲۶۶
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/1TIQN7-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

ساختمان مرکزی :
 
نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
 
ساختمان مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی :
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
اوقات شرعی تهران


نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟