۱۳۹۹/۰۲/۳۱

جلسه مجازی آموزش سامانه های تخصیص و بازبینی شناسه ملی شهرداریها و دهیاریها برگزار شد

مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور گفت: جلسه مجازی آموزش سامانه های تخصیص و بازبینی شناسه ملی شهرداریها و دهیاریها با حضور کارشناسان دفاتر امور شهری و روستایی ۱۵ استانداری کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور،  عباس کرکه آبادی با بیان مطلب فوق آخرین اقدامات انجام شده در خصوص آخرین وضعیت شناسه ملی اشخاص حقوقی و ارایه دسترسی سامانه های تخصیص و بازبینی شناسه ملی به دفاتر امور شهری و روستایی استانداریها را تشریح نمود.
وی افزود: در راستای تخصیص شناسه ملی به کلیه اشخاص حقوقی مرتبط با ساختار وزارت کشور(شهرداری، دهیاری، شوراها و ...) دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور در تعامل با هیات محترم ماده(9) ، از ابتدای سال 1396 تا پایان اردیبهشت ماه سال 1399،  اقدام به تخصیص شناسه ملی مربوط به 47 هزار و 800 مورد از اشخاص حقوقی(شامل:شهرداریها،‌ سازمانهای وابسته به شهرداریها، سازمانهای وابسته به استان، دهیاریها و شوراها) نموده است که این امر همچنان درحال انجام و پیگیری است.
وی اضافه کرد: در سال 1397، شناسه ملی 2960 دهیاری و 40 شهرداری صادر گردید و در سال 1398 شناسه ملی 1100 دهیاری و 30 شهرداری تازه تاسیس صادر شده است.
کرکه آبادی ادامه داد: به دلیل سهولت در تخصیص و یا بازبینی اطلاعات شناسه ملی، «دستورالعمل نحوه بهره گیری از دسترسی استانی سامانه های تخصیص و بازبینی شناسه ملی اشخاص حقوقی(شهرداریها و دهیاریها) و نحوه درخواست بی اعتباری شناسه های ملی زائد» به دفاتر امور شهری و روستایی استانداریهای سراسر کشور ابلاغ شد.
وی افزود: در راستای تسریع در روند تخصیص و بازبینی اطلاعات شناسه ملی شهرداریها و دهیاریها و رفع ابهامات کاربران استانی سامانه شناسه ملی،‌ جلسه ای در روز چهارشنبه 31 اردیبهشت  به صورت ویدئوکنفرانس با مشارکت کارشناسان حوزه دفاتر امور شهری و روستایی 15 استان کشور برگزار گردید و ضمن ارایه آموزش های لازم، به پرسشهای حاضرین نیز پاسخ داده شد.
وی در پایان خاطر نشان کرد: لازم است کلیه دفاتر امور شهری و روستایی استانداری ها به قید فوریت نسبت به انجام درخواستهای تخصیص و یا بازبینی شناسه ملی براساس مشخصات کاربری ارایه شده و فایل های آموزشی و سایر دستورالعمل های ابلاغی در سامانه تخصیص و بازبینی شناسه ملی (به نشانیhttp://ilenc.ssaa.ir) اقدام نمایند و درخواستهای بی اعتباری شناسه های ملی زائد را نیز از طریق مکاتبه مستقیم با این دفتر پیگیری کنند.
 


تعداد بازدیدها : ۴۸۸
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/1TIQE8-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

ساختمان مرکزی :
 
نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
 
ساختمان مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی :
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
اوقات شرعی تهران


نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟