۱۳۹۸/۱۰/۰۲

بخشنامه بودجه سال ۱۳۹۹دهیاری های کشور ابلاغ شد

جانشین رییس و معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور از ابلاغ بخشنامه بودجه سال ۱۳۹۹دهیاری های کشور به معاونین امور عمرانی استانداری‌ها خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور، دکتر نصرتی  با بیان مطلب فوق گفت: در اجرای مفاد ماده (35) آیین نامه مالی دهیاری‌ها و وظایف محوله به وزارت کشور، پس از جلسات متعدد کارشناسی با جمعی از مدیران کل امور روستایی و شوراهای استانداری‌های سراسر کشور‌ و سایر کارشناسان مرتبط با موضوع، بخشنامه بودجه سال 1399 دهیاری‌ها نهایی و برای اجرا در دهیاری‌های سراسر کشور به معاونین امور عمرانی استانداری ها ابلاغ شد.
وی در خصوص این بخشنامه توضیح داد: در این بخشنامه علاوه بر موضوعات اساسی و قوانین مرتبط با امور دهیاری،  نحوه هزینه‌کرد اعتبارات اختصاصی، ترتیبات دریافت تسهیلات و همچنین رعایت سایر الزامات تنظیم بودجه و ضوابط ابلاغی وزارت کشور و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور مورد توجه قرار گرفته است.
وی همچنین اضافه کرد: دهیاری‌های سراسر کشور موظفند بودجه سال 1399خود را طبق بخشنامه ابلاغی و با رعایت قوانین و مقررات مربوطه تنظیم و برای تصویب به شوراهای اسلامی روستا و سایر مراجع ذیصلاح بعدی ارائه نمایند.

بخشنامه بودجه و فرم های بودجه پیشنهادی دهیاری ها در فایل های الحاقی زیر درج شده است


 


تعداد بازدیدها : ۱۶۶۵
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/1TIQ4V-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

ساختمان مرکزی :
 
نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
 
ساختمان مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی :
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
اوقات شرعی تهران


نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟