31 فروردین، آخرین مهلت ثبت‌نام بیمه رانندگان تاكسيراني و اتوبوسرانی شهري

31 فروردین، آخرین مهلت ثبت‌نام بیمه رانندگان تاكسيراني و اتوبوسرانی شهري

31 فروردین، آخرین مهلت ثبت‌نام رانندگان تاكسي و اتوبوس درون شهري براي ثبت نام در سامانه بيمه به منظور استفاده از مزایای بیمه تکمیلی است.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور، ثبت‌نام رانندگان تا پایان فروردین ماه جاری جمع بندی می‌شود و برای اجرای بیمه‌تکمیلی باید تعداد ثبت‌نامی‌ها به حدنصاب موردنظر برسد تا بیمه تکمیلی درمان رانندگان و خانواده‌هایشان نهایی و اجرایی شود.

بر اساس اعلام اتحاديه تاكسيراني هاي شهري كشور،‌ رانندگان بایستی هرچه سریع‌تر برای ثبت‌نام به سامانه IRTUSAN.IR مراجعه و براي تکمیل پرونده اقدام کنند.

ضمنا بر اساس اعلام اتحادیه اتوبوسرانی‌های شهری کشور،‌ 31 فروردین آخرین مهلت ثبت‌نام رانندگان در" سامانه جامع بیمه اتحادیه اتوبوسرانی" است و رانندگان اتوبوس می‌توانند با مراجعه به سازمان‌های اتوبوسرانی و مدیریت حمل و نقل بار و مسافر و ارائه مدرک و مستندات مربوط براي ثبت نام اقدام کنند.

شايان ذكر است همزمان با ايام الله دهه فجر سال گذشته و در روز 15 بهمن97، براي نخستين بار در كشور تفاهم نامه همكاري اعطاي تسهيلات صفر درصد به رانندگان حمل و نقل عمومي شهري شامل تاكسي و اتوبوس با رويكرد پوشش بيمه اي با حضور دكتر جمالي نژاد معاون عمران و توسعه امور شهري و روستايي وزير كشور و رييس سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور به امضاي مديران عامل بانک قرض الحسنه مهر ایران، بيمه دانا و اتحاديه هاي تاکسیرانی‌ها و اتوبوسرانی‌های شهری کشور رسيد.

در این طرح که برای اولین بار در قالب توافق‌نامه‌ای چند جانبه میان بانک قرض الحسنه مهر ایران، بیمه دانا و اتحادیه تاکسیرانی‌ها و اتوبوسرانی‌های شهری کشور منعقد شد؛ بانک قرض الحسنه مهر ایران با تأمین و پرداخت تسهیلات بدون سود در قالب کارت اعتباری تا سقف 30 میلیون ریال در حوزه رانندگان تاکسی و تا سقف 60 میلیون ریال در حوزه رانندگان اتوبوس شهري اقدام می‌نماید.

با این کارت به متقاضیان این امکان داده می‌شود تا از خدمات بیمه تکمیل درمان، بیمه شخص ثالث و سایر بیمه نامه‌های مورد نیاز تا سقف در نظر گرفته شده استفاده نمایند و در اقساط 12 ماهه بدون پیش پرداخت و با سود صفر درصد نسبت به باز پرداخت آن اقدام نمایند .

این اعتبار به صورت سیستمی و بدون نیاز به مراجعه مجدد راننده به بانک برای سالهای بعدی نیز تمدید می‌شود.

 

 

کد: 50018620

زمان انتشار: دوشنبه 26 فروردین 1398 12:19 ب.ظ

تعداد نمایش: 534

تمامی حقوق برای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محفوظ است.