کارگاه آموزشی ملی مدیریت پسماند روستایی در تبریز برگزار شد

کارگاه آموزشی ملی مدیریت پسماند روستایی در تبریز برگزار شد

کارگاه آموزشی ملی مدیریت پسماند روستایی ویژه کارشناسان مدیریت پسماند دفاتر امور روستایی و شوراهای استانداری ها با همکاری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و استانداری آذربایجان شرقی در تبریز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ، این دوره آموزشی طی روزهای هفتم و هشتم مرداد ماه با حضور 31 کارشناس دفاتر امور روستایی و شوراهای استانداری ها توسط مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی و با همکاری معاونت امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی برگزار شد.

این دوره با هدف ارتقاء سطح آگاهی علمی و مهارت شغلی معاونین و کارشناسان پسماند دفاتر امور روستایی و شوراهای استانداری ها و با حضور اساتید مطرح و برتر کشور در حوزه مدیریت پسماند روستایی برگزار شد.

سرفصل مطالب ارایه شده در این کارگاه آموزشی عبارت بود از: ذخیره سازی موقت پسماند های جامد در مناطق روستایی، شیوه های جمع آوری و حمل پسماند های جامد، نیازسنجی و تعیین ایستگاههای انتقال در مناطق روستایی.

تشریح وظایف دهیاری ها در حوزه پسماند روستایی، بررسی قوانین و مقررات موجود در زمینه مدیریت پسماند جامد روستایی، فرایند دفع و پسماند روستایی و برنامه ریزی منطقه ایی و بیوکمپوست؛ سایر سرفصل های مطالب ارایه شده در این کارگاه آموزشی بود.

کد: 50016205

زمان انتشار: سه شنبه 16 مرداد 1397 08:23 ق.ظ

تعداد نمایش: 33

تمامی حقوق برای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محفوظ است.