بازدید قائم مقام سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور از نمایشگاه توانمندی های صنعت حمل و نقل شهری

بازدید قائم مقام سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور از نمایشگاه توانمندی های صنعت حمل و نقل شهری

قائم مقام سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور پنج شنبه 16 دی ماه از اولین نمایشگاه بین المللی توانمندی های صنعت حمل و نقل شهری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب تهران بازدد کرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور، مهندس راحتی در این نمایشگاه از آخرین محصولات شرکت های تولید کننده خودروهای حمل و نقل عمومی بازدید نمود و بر رعایت استانداردهای این حوزه و خدمات پس از فروش و معرفی آنها به شهرداری ها تاکید نمود.

وی همچنین از غرفه شرکت های تهیه کننده نرم افزارها و سامانه های تخصصی حوزه حمل و نقل نیز بازدید نمود و بر افزایش کیفیت، ورود به عرصه های جدید این حوزه به منظور ارائه اطلاعات لازم از ناوگان حمل و نقل عمومی به مدیران شهری و مشخص نمودن موضوعاتی که نیازمند توجه بیشتر در ناوگان و سطح شهرهاست، تاکید نمود.

راحتی همچنین از شرکت های تهیه کننده نرم افزارهای تخصصی درخواست نمود تا توجه ویژه ای به بحث حمل بار شهری و موضوع تخصيص سوخت بر اساس پایش، پیمایش اشته باشند.

قائم مقام سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور در ادامه از غرفه های سازمان های اتوبوس رانی شهرداری ها نیز بازدید نمود و در جریان نحوه خدمت رسانی، مسائل و مشکلات خاص این حوزه و آخرین فعالیت های آنها قرار گرفت.

راحتی بزرگترین حسن این نمایشگاه را دور هم جمع نمودن تولیدکنندگان خودروها و وسایل جانبی حوزه حمل و نقل عمومی شهری و مصرف کنندگان آنها در شهرداری ها ذکر نمود و گفت : تبادل نظر میان این دو گروه در نمایشگاه امری مثبت و سازنده و به نفع حمل و نقل عمومی شهری است.

نخستین نمایشگاه بین المللی توانمندی های صنعت حمل و نقل شهری از تا 17 دی ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب دائر است.

 

کد: 5008207

زمان انتشار: پنج شنبه 16 دی 1395 08:00 ب.ظ

تعداد نمایش: 148

تمامی حقوق برای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محفوظ است.