جعفرکریمی مدیر کل دفتر هماهنگی عمرانی و خدمات روستایی سازمان خبر داد:

برگزاری نشست کارگروه محیط زیست و خدمات عمومی

برگزاری نشست کارگروه محیط زیست و خدمات عمومی

مدیر کل دفتر هماهنگی عمرانی و خدمات روستایی سازمان شهرداری ها و دهیاری کشور گفت: بیست و دومین نشست کارگروه محیط زیست و خدمات عمومی مدیران کل دفاتر امور روستایی و شوراهای استانداری های کشور برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، اشکان جعفر کریمی با بیان این خبر اظهار داشت: بر اساس سیاست‌های راهبردی حوزه معاونت امور دهیاری‌های این سازمان، به منظور همفکری و تعامل بین مسئولین ستادی و صف، کارگروه‌های تخصصی چهارگانه با عضویت مدیران کل دفاتر امور روستایی و شوراهای استانداری‌های کشور تشکیل شده است.
وی افزود: نشست اخیر در ادامه برگزاری سلسله جلسات این کارگروه‌ها، در روز دوشنبه 28 خردادماه از ساعت 8:30 لغایت 13 با حضور اعضاء این کارگروه در محل سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های‌کشور برگزار شد.
کریمی  خاطر نشان کرد: مدیران کل دفاتر امور روستایی استانداری‌های بوشهر، هرمزگان، ایلام، قزوین، کهگیلویه و بویراحمد، خراسان‌جنوبی، گیلان و گلستان اعضاء "کارگروه محیط زیست و خدمات عمومی" هستند که تا کنون 22 نشست با دستور جلسات مشخص برگزار و تصمیماتی اتخاذ شده که این تصمیمات در برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات حوزه معاونت امور دهیاریهای سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور مورد توجه و بهره برداری قرار گرفته است.
مدیرکل دفتر هماهنگی عمرانی و خدمات روستایی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در خصوص موضوعات مورد بحث در بیست و دومین جلسه " کارگروه محیط زیست و خدمات عمومی" نیز اظهار داشت: بر اساس دستور جلسه، در ابتدای نشست خانم نجفی مدیر کل محترم دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین توسط حاضرین به عنوان رئیس کارگروه انتخاب شد و سپس در خصوص پیش‌نویس تفاهم‌نامه همکاری با سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر برای جذب و آموزش داوطلبان دهیار سراسر کشور بحث و تبادل نظر شد.
وی در پایان افزود: در انتهای جلسه نیز پیشنهاداتی از سوی اعضای جلسه برای ساماندهی پایگاه‌های آتش‌نشانی روستایی ارائه و مقرر شد تجارب موفق استانداری‌ها در این خصوص برای بهره‌گیری و معرفی به سایر استانداری‌ها، گزارش شود.

 

کد: 50015505

زمان انتشار: سه شنبه 12 تیر 1397 08:10 ب.ظ

تعداد نمایش: 99

تمامی حقوق برای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محفوظ است.