رئيس سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشوراز پروژه هاي شهرستان نیشابور بازدید كرد

رئيس سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشوراز پروژه هاي شهرستان نیشابور بازدید كرد

مهندس خندان دل معاون عمران و توسعه امور شهري و روستائي وزير كشور و رئيس سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشورروز يكشنبه 5 هشروير ماه تز چند پروژه شهرستان نیشابور بازديد و چند پروژه را افتتاح كرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، هوشنگ خندان دل در بدو ورود در مزار شهدای شهرستان حضور یافت و به مقام شامخ آنان ادای احترام کرد.

برنامه های چهارمین روز از هفته دولت در شهرستان نیشابور با دیدار با خانواده شهید لطفی و شهید مدافع حرم سردار سید علی منصوری و با حضور جمعی از مسؤلان کشوری،استانی و شهرستانی آغازشد.

.در این مراسم هوشنگ خندان دل معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور. محمد مقدوری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، قربانی مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری خراسان رضوی،سعید شیبانی معاون استاندار و فرماندار نیشابور، گرمابی نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی، بخشداران، شهرداران و شماری از مسولان دستگاه های اداری شهرستان حضور داشتند.

در ادامه از پروژه افلاک.نمای خیام نیشابور، نمایشگاه توانمندی های دانشکده علوم پزشکی و خدمات درمانی نیشابور بازدید بعمل امد.

افتتاح کلینیک تخصصی عطار در فضایی به مساحت ۱۷۰۰متر در سه طبقه و اعتباری بالغ بر ۲۷هزار میلیون ریال، بهره برداری از پروژه مدیریت بحران و طرح توسعه شبکه برق فشار متوسط با اعتباری بالغ بر ۱۳۵هزار میلیون ریال و همچنین بهره برداری از ۱۱۰کیلومتر روکش اسفالت راههای مواصلاتی در 10محور با اعتبارهزینه شده بیش از ۱۵۴میلیارد ریال از دیگر برنامه های سفر معاون وزیر به شهرستان نیشابور بود.

نشست مشترک هوشنگ خندان دل و اعضای شوراهای اسلامی شهری و روستایی نیشابور در محل سالن اجتماعات شهید عابد فرمانداری نیشابوراز دیگر برنامه های این روز بود.

هوشنگ خندان دل معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور بر لزوم.ایجاد فرصت های برابر در راستای گسترش توسعه در اقصی نقاط کشور و عدم تمرکز امکانات و منابع در مناطق شهری پر چمعیت تاکید کرد.

سعید شیبانی معاون استاندار و.فرماندار نیشابور نیز ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، پاره ای از مسایل و مشکلات شهرستان را مطرح و تاسیس شهرداری منطقه تاریخی را خواستار شد.

کد: 50012267

زمان انتشار: یکشنبه 5 شهریور 1396 12:45 ب.ظ

تعداد نمایش: 42

تمامی حقوق برای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محفوظ است.