دعوت رييس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور ازعموم ملت ایران برای شرکت در راهپیمائی یوم الله 22 بهمن

دعوت رييس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور ازعموم ملت ایران برای شرکت در راهپیمائی یوم الله 22 بهمن

دكتر مهدي جمالي نژاد معاون عمران و توسعه امور شهري و روستايي وزير كشور و رييس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور با صدور پيامي از عموم ملت ایران برای شرکت پرشور در راهپیمائی یوم الله 22 بهمن سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ملت ایران دعوت به عمل آورد تا با مشارکت گسترده خود در این راهپیمائی دشمن شکن بار دیگر اقتدار، عظمت و یکپارچگی ایران اسلامی را به جهانیان ثابت کنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، متن پيام دكتر جمالي نژاد به اين شرح است :

" بار دیگر دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی فرا رسید و خاطره شور آفرین پیروزی انقلاب اسلامی شکوهمند ایران تحت رهبری خردمندانه بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و فداكاري ها و ایثارگری های شهیدان والا مقام انقلاب تجدید شد.

22 بهمن در تاریخ ملت حماسه ساز ایران روزی فراموش ناشدنی است که پیوسته گواه قدرت ایمان، آزادیخواهی و اطاعت از رهبری مردم سرافراز ایران است. در یوم الله 22 بهمن، عجز قدرتهای بزرگ مستکبر در برابر اراده و اتحاد ملتها آشکار شد و فروغ امید و گرمی حیات به کالبد مسلمانان، مستضعفان، ستم دیدگان و انسانهای بیدار، آگاه و آزادیخواه دمیده و به همگان ثابت شد که قدرت ایمان و اراده همواره در برابر قدرتهای ظاهری و ابزار های جنگی پیروز است.

چهلمين سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران را امسال در شرايطي برگزار می کنیم که ایران اسلامی مقتدرتر از گذشته، جایگاه ویژه ای در عرصه های سیاسی،اجتماعی،اقتصادی، فرهنگی و علمی در دنیا پیدا نموده و به یاری خداوند متعال، انقلاب اسلامي ایران هر سال پوياتر از گذشته به جلو پيش مي‌رود.

اینک در چهلمين سالروز آن روز های پرحماسه؛ ملت غیور ایران بار ديگر پیمان خویش را با امام عظیم الشان خود حضرت امام خمینی (ره) و شهیدان فجر آفرین تجدید و با حضور گسترده در راهپیمائی22 بهمن، فریاد رسای خود را در پایداری و وفاداری به آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رهبری معظم آن، حضرت آیت ا... خامنه ای مدظله العالی، به گوش جهانیان می رسانند و وحدت و همبستگی ملی خود را بار دیگر برای پاسداشت دستاوردهای انقلاب به جهانیان نشان می دهند و حماسه اي بزرگتر خلق مي كنند.

اينجانب ضمن گرامي داشت فرارسیدن چهلمين سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران از عموم مردم شریف ایران می‌خواهم در روز دوشنبه 22 بهمن همچون سالهاي گذشته با مشارکت گسترده خود در راهپیمائی دشمن شکن اين روز بزرگ بار دیگر اقتدار، عظمت و یکپارچگی ایران اسلامی را به جهانیان ثابت کنند و بار دیگر از آرمان ها و ارزش های انقلاب، امام راحل و شهدا دفاع و با رهبر معظم انقلاب اسلامي تجدید بیعت نمايند"

 

کد: 50018302

زمان انتشار: یکشنبه 21 بهمن 1397 02:35 ب.ظ

تعداد نمایش: 163

تمامی حقوق برای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محفوظ است.