نشست هم‌اندیشی دهیاران روستاهای هدف گردشگری کشور 8 اردیبهشت برگزار می شود

نشست هم‌اندیشی دهیاران روستاهای هدف گردشگری کشور 8 اردیبهشت برگزار می شود

معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از برگزاری «نشست یک روزه هم‌اندیشی دهیاران روستاهای هدف گردشگری کشور» در روز چهارشنبه هشتم اردیبهشت ماه در تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ، محسن کوشش تبار با بیان مطلب فوق گفت : توجه به توسعه گردشگری و حفظ میراث فرهنگی با رویکرد ایجاد درآمد پایدار برای مدیریت‌های محلی، از راهبردهای کلیدی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در سال جاری در راستای تحقق اصول و مبانی اقتصاد مقاومتی است.

وی افزود : با توجه به هماهنگی های به عمل آمده، به منظور تشریح ابعاد مختلف کاری این موضوع در عرصه مدیریت روستائئ و دهیاریها، در چارچوب یک اقدام مشترک «نشست یک روزه هم‌اندیشی دهیاران روستاهای هدف گردشگری کشور» توسط سازمان میراث‌ فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با حضور رییس، معاونین و مدیران‌کل ستادی و استانی سازمان مذکور و سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، دهیاران روستاهای بهره‌مند از اعتبارات زیرساختی و تعدادی از دهیاران منتخب روستاهای هدف گردشگری برگزار می شود.

کوشش تبار اضافه کرد : این نشست در دو بخش هم اندیشی علمی ـ تخصصی و سخنرانی مسئولین و صاحب نظران از ساعت 9 الی 17 روز چهارشنبه هشتم اردیبهشت ماه در سالن اجتماعات سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار می‌شود.

کد: 5005490

زمان انتشار: شنبه 4 اردیبهشت 1395 08:37 ق.ظ

تعداد نمایش: 295

تمامی حقوق برای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محفوظ است.