درجه هفت شهرداري ارتقاء يافت

درجه هفت شهرداري ارتقاء يافت

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و مدیریت توسعه شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از ارتقاء درجه هفت شهرداري و ابلاغ آن از سوي وزير كشور به استانداري هاي ذيربط پس از بررسي مدارك و مستندات مربوط به درجه بندي در کارگروه ساماندهی درجه‌بندی شهرداری‌ها در معاونت امور شهرداري هاي اين سازمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور، مجيد عبدالهي ضمن بيان مطلب فوق گفت: در استان تهران درجه شهرداري شاهدشهر به6 و در استان خراسان رضوي درجه شهرداري هاي جنگل و نصرآباد به 4 ارتقاء يافت.

وي افزود: در استان اصفهان درجه شهرداري طرق رود به 3، در استان بوشهر درجه شهرداري شنبه به 3، در استان سيستان و بلوچستان درجه شهرداري نوك آباد به 3 و در استان مازندران درجه شهرداري پائين هولار به 3 ارتقاء يافت.

عبدالهي در زمينه ارتقاء درجه شهرداري هاي فوق گفت: ارتقاء درجه شهرداري هاي ذكر شده به استناد تبصره 3 ماده يك آئين نامه حقوق و مزاياي شهرداران مصوب(1370/4/1) هيات وزيران و اصلاحيه هاي بعدي آن و بر اساس شيوه نامه و عوامل ناظر بر درجه بندي شهرداري ها كه طي نامه شماره (3479 مورخ 94/1/19) به تائيد سازمان مديريت و برنامه ريزي وقت كشور رسيده، صورت گرفته است.

وي اضافه كرد: به موجب دستورالعمل ابلاغي وزارت كشور، شهرداري هايي كه چهار سال از زمان ابلاغ آخرين درجه آنها گذشته، مي توانند پيشنهاد ارتقاء درجه خود را پس از تائيد استانداري به سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ارسال نمايند.

کد: 50016506

زمان انتشار: یکشنبه 4 شهریور 1397 09:55 ق.ظ

تعداد نمایش: 575

تمامی حقوق برای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محفوظ است.