گزارش تصويري از جلسه کمیته زیرساخت ستاد مرکزی اربعین حسینی (ع)

گزارش تصويري از جلسه کمیته زیرساخت ستاد مرکزی اربعین حسینی (ع)

معاون عمراني وزير كشور و رييس سازمان شهرداري ها ودهياري هاي كشور با اشاره به ضرورت برنامه ریزی دقیق برای برگزاری مناسب مراسم اربعین سال 97 گفت: به دنبال تکمیل زیرساخت های مراسم اربعین حسینی(ع) هستیم.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور ، سيد محمدعلی افشانی در جلسه کمیته زیرساخت ستاد مرکزی اربعین حسینی (ع) اظهار داشت: برای اینکه اجرای برنامه های حوزه زیر ساخت مراسم اربعین به روزهای منتهی به این مراسم موکول نشود، جلسات کمیته زیرساخت را زودتر آغاز کرده ایم.

وي بيان داشت: امیدوارم در این جلسات تصمیماتی بگیریم که وضعیت زیرساخت ها را مطلوب تر کند.

وی همچنین تصریح کرد: باید به دنبال تکمیل برنامه های خود در زمینه حمل و نقل جاده‌ای، چهارخطه کردن مسیرهای منتهی به مرزها و پایانه های مرزی باشیم.


معاون عمراني وزير كشور و رييس سازمان شهرداري ها ودهياري هاي كشور افزود: رفع نقاط حادثه خیز جاده ها، آسفالت کردن ادامه جاده ها، تکمیل پروژه های مربوط به آب، فاضلاب و شبکه کشی و روشنایی پارکینگ ها، برطرف کردن کمبودهای پایانه های مرزی و زیرساخت های بانکی و ارتباطات در دستور کار قرار دارد.

افشانی تاکید کرد: با شناسایی اشکالات و آسیب های مراسم اربعین 96 و برنامه ریزی مناسب، به دنبال تکمیل زیرساخت های مراسم اربعین حسینی هستیم.

افشانی با اشاره به اینکه امیدواریم با برنامه های ارائه شده، برای مراسم اربعین سال آینده وضعیت مطلوب تری داشته باشیم گفت: انتظار من این است که برای اتمام جاده ها تلاش بیشتری شود. من هم نهایت تلاشم را می کنم که منابع لازم را برای تکمیل جاده ها فراهم کنم.

در ادامه این جلسه، اعضای کمیته زیرساخت برنامه های اجرا شده و اقدامات در دست اجرا و مشکلات موجود و پیشنهادات خود را ارائه کردند.

برنامه کمیته زیرساخت ستاد مرکزی اربعین حسینی برای سال 97، پس از احصا مشکلات و آسیب های اربعین 96 و نظرخواهی توسط دستگاه های عضو این کمیته، آماده و کلیات این برنامه در جلسه روز سی بهمن به تصویب ستاد مرکزی اربعین رسید. با تصویب نهایی این برنامه تا پایان سال جاری، اقدامات کمیته زیرساخت ستاد مرکزی اربعین نسبت به سال گذشته، چهار ماه زودتر آغاز می شود.

Image00001 Image00002 Image00003 Image00004 Image00005 Image00006 Image00007 Image00008 Image00009 Image00010 Image00011 Image00012

کد: 50014738

زمان انتشار: چهارشنبه 23 اسفند 1396 06:46 ب.ظ

تعداد نمایش: 359

تمامی حقوق برای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محفوظ است.