مهندس مرضیه حصاری مدیرکل حمل‌ونقل عمومی و ترافیک شهری سازمان خبرداد:

برگزاری دوره آموزشی برنامه‌ریزی سامانه‌های اتوبوس‌رانی و راهکارهای تأمین مالی نوسازی و توسعه ناوگان در بندرعباس

برگزاری دوره آموزشی برنامه‌ریزی سامانه‌های اتوبوس‌رانی و راهکارهای تأمین مالی نوسازی و توسعه ناوگان در بندرعباس

مهندس مرضیه حصاری مدیرکل حمل‌ونقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از برگزاری دوره آموزشی برنامه‌ریزی سامانه‌های اتوبوس‌رانی و راهکارهای تأمین مالی نوسازی و توسعه ناوگان در بندرعباس خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، مرضیه حصاری اظهار داشت: دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری ‌ها و دهیاری ‌های کشور در نظر دارد به میزبانی شهرداری بندرعباس دوره آموزشی برنامه‌ریزی سامانه‌های اتوبوس‌رانی و راهکارهای تأمین مالی نوسازی و توسعه ناوگان را در تاریخ 18،17 و 19 اردیبهشت‌ماه به مدت سه روز در شهر بندرعباس برگزار نماید.
وی بیان داشت: این دوره با حضور کارشناسانی از شهرداری‌های با جمعیت بیش از 300هزار نفر و مراکز استان‌ها و سازمان‌های اتوبوس‌رانی و مدیران و معاونین دفاتر فنی، امور عمرانی و حمل‌ونقل و ترافیک استانداری‌ها برگزار خواهد شد.
وی افزود: در این راستا نحوه اجرایی شدن طرح نوسازی ناوگان عمومی کشور، تأمین مالی توسعه و نوسازی ناوگان اتوبوس‌رانی شهری و برنامه‌ریزی سامانه‌های اتوبوس‌رانی و روش‌های نوین خرید خدمت موردبررسی و به مدعوین آموزش داده خواهد شد.

کد: 50015177

زمان انتشار: یکشنبه 9 اردیبهشت 1397 09:54 ق.ظ

تعداد نمایش: 319

تمامی حقوق برای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محفوظ است.