پروژه هاي عمراني شهرداري كاشان همزمان با دهه فجر توسط معاون عمراني وزير كشور افتتاح شد

پروژه هاي عمراني شهرداري كاشان همزمان با دهه فجر توسط معاون عمراني وزير كشور افتتاح شد

پروژه هاي عمراني شهرداري كاشان پنجشنبه 18 بهمن همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر توسط دكتر جمالي نژاد معاون عمران و توسعه امور شهري و روستايي وزير كشور افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، همزمان با حضور جمالي نژاد در كاشان پارك شهيد ابراهيم زاده و ايستگاه آتش نشاني شهداي دفاع مقدس افتتاح شد و بهره برداري از سالن اجتماعات فرهنگسراي علامه فيض كاشاني نيز آغاز شد.

مهدي جمالي نژاد در اين خصوص گفت: در دهه فجر امسال شهرداري كاشان 42 پروژه عمراني قابل افتتاح و بهره برداري دارد كه حدود 40 ميليارد تومان اعتبار صرف آنها شده است.

وي با بیان اینکه دردهه فجر سال گذشته 18 هزارو 203 پروژه عمرانی در کشور افتتاح شد و در دهه فجر امسال 22 هزار و 335 پروژه عمرانی به بهره برداری می رسد، اظهار كرد: در شرایطی که دشمنان می خواهند القا نمایند که کارهای عمرانی در کشور متوقف شده، شاهد بهمن متفاوتی از لحاظ بهره برداری از پروژه های عمرانی هستیم.

وي در ادامه افزود: در دهه فجر سال جاري1279 پروژه عمراني هم در استان اصفهان با صرف اعتباري بالغ بر دوهزارو 60 ميليارد تومان در حوزه هاي مختلفي نظيرعمران شهري، كشاورزي، صنعت، ورزش، بهداشت و درمان، گردشگري و راه به بهره برداري مي رسد.

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور همچنين اعلام كرد: در دهه فجر امسال با همکاری بسیج سازندگی اجراي40 هزار پروژه زودبازده و كم هزينه در روستاها و شهرهای کوچک كشور آغاز شد که نيمه سال آينده به بهره برداري مي رسند.

جمالی نژاد با اشاره به اينكه اجراي اين پروژه ها با هدف توزیع عادلانه امکانات صورت مي گيرد، اضافه کرد: این پروژه ها می توانند در شهرهای کوچک و روستاها اشتغال و سرانه های فرهنگی و ورزشي ایجاد نمایند.

ابریشمی راد شهردار کاشان هم گفت: این طرح ها به نمایندگی از 40 طرح با اعتبار افزون بر 400 میلیارد ریال در کاشان به مناسبت دهه مبارک فجر افتتاح و کلنگ زنی شد که از جمله شامل 11 طرح ساخت بوستان است و در مجموع 35 هزار مترمربع به فضای سبز شهری می افزاید.


وی سه بلوار هر یک به طول 1.5 کیلومتر و 100 معبر فرعی شهری به وسعت 250 هزار مترمربع را از دیگر طرح ها برشمرد.

جمالی نژاد در بدو ورود به کاشان با حضور در آرامستان دارالسلام گلابچی به مقام والای شهدا ادای احترام کرد.

 

تصاوير مرتبط

 

کد: 50018287

زمان انتشار: پنج شنبه 18 بهمن 1397 01:32 ب.ظ

تعداد نمایش: 177

تمامی حقوق برای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محفوظ است.