بازدید جمالی نژاد از پروژه های عمرانی کلانشهر کرج

بازدید جمالی نژاد از پروژه های عمرانی کلانشهر کرج

رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در بازدید از پروژه های عمرانی شهرداری کلانشهر کرج گفت: در بحث اوراق مشارکت پروژه قطار شهری مدنظر داریم که به مدیریت شهری کرج کمک کنیم و در کل هدف این است که برای پروژه های ملی این کلانشهر به دنبال تعیین ردیف بودجه باشیم.

به گزارش خبرگزاري مهر، مهدی جمالی نژاد عصر دوشنبه هفتم آبان در جریان بازدید از پروژه بزرگراه شمالی کرج در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مبنای کار ما این است تا تدابیری اندیشیده شود که کار اجرای این پروژه حمل و نقل شهری کرج تسهیل شده و به پیشرفت آن شتاب بیشتری داده شود.

جمالی نژاد در خصوص اهمیت پروژه قطار شهری کرج و زمان بهره برداری آن افزود: هدف ما این است که خط دو قطار شهری کرج هر چه زودتر تکمیل شده و به بهره برداری برسد.

وی همچنین اظها کرد: این شهر پروژه های چشم گیر عمرانی با زیر ساخت های منحصر به فرد دارد که می تواند برای دیگر کلانشهرها الگو باشد.

وی در مورد پروژه بزرگراه شمالی کرج گفت: قرار شده است که انجام کار در این پروژه فشرده تر شود و زمان بندی آن و پیشرفت کار به گونه ای باشد که اجرای این پروژه حداکثر تا سه سال آینده به اتمام برسد.

وی با تاکید بر اینکه شهرداری کرج اکنون با مدیریت جدید به دنبال انجام کارهای عمرانی است، گفت: مقرر شده که اجرای پروژه های مهم شهر کرج تسریع و توسعه یابد و شتاب بیشتری به کارهای عمرانی داده شود.

وی در ادامه گفت که در سال آینده تلاش عمرانی شهرداری کرج معطوف به پروژه های بزرگ خواهد شد و تاکید کرد: در این میان مقرر شده است که پروژه های جدید محله محور که برای پیگیری مطالبات مردمی در سطح محلات و مناطق شهری کرج است شروع نشود و تمرکز شهرداری این کلانشهر برای اجرای پروژه های نیمه تمام باشد.

وی در پایان بیان کرد: در کلانشهر کرج و نهاد شهرداری باید منابع ثروت تولید شود و به ارزش آفرینی برسیم که ملزومه دستیابی به این مهم تکیه بر مواردی از جمله تغییر کاربری ها است و نباید فقط به دنبال تامین منابع مالی نقدی برای رسیدن به بودجه باشیم.

 

                                                  تصاوير مرتبط

 

 

کد: 50017451

زمان انتشار: چهارشنبه 9 آبان 1397 10:55 ق.ظ

تعداد نمایش: 243

تمامی حقوق برای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محفوظ است.