انتصاب مرضيه حصاري به سمت مديركل دفتر حمل و نقل عمومي و ترافيك شهري سازمان شهرداري‏ها و دهياري‏هاي كشور

انتصاب مرضيه حصاري به سمت مديركل دفتر حمل و نقل عمومي و ترافيك شهري سازمان شهرداري‏ها و دهياري‏هاي كشور

سيدمحمدعلي افشاني معاون عمران و توسعه امور شهري و روستايي وزير كشور و رييس سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور طي حكمي مرضيه حصاري را به سمت مديركل دفتر حمل و نقل عمومي و ترافيك شهري اين سازمان منصوب نمود.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور، متن حكم مهندس افشاني در خصوص انتصاب مرضيه حصاري به شرح ذيل است :

"نظر به تعهد، شايستگي و تجارب ارزنده جنابعالي به موجب این حکم شما را به سمت مديركل دفتر حمل و نقل عمومي و ترافيك شهري منصوب مي نمايم.

اميدوارم با استعانت از پروردگار يكتا و همكاري با معاونين، مشاورين، مديران و بهره گيري از استعداد و توانمندي نيروهاي لايق و كاردان سازمان موجبات خدمت رساني مفيد و موثر به هموطنان عزيز در اقصي نقاط كشور براي دست يابي به اهداف متعالي نظام مقدس جمهوري اسلامي و مدنظر قرار دادن منويات و مطالبات مقام معظم رهبري "مدظله العالي" و سياست هاي دولت تدبير و اميد را فراهم آوريد.

توفيقات روزافزون سركار عالي را در ايفاي كامل مسئوليت محوله از خداوند سبحان مسئلت دارم."

شايان ذكر است مرضيه حصاري داراي كارشناسي ارشد عمران- راه ترابري مي باشد و بيش از ده سال در دفاتر حمل و نقل عمومي و ترافيك شهري و حمل و نقل ريلي سازمان شهرداري‏ها و دهياري‏هاي كشور خدمت نموده است.

کد: 50013688

زمان انتشار: چهارشنبه 20 دی 1396 03:26 ب.ظ

تعداد نمایش: 1137

تمامی حقوق برای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محفوظ است.