جعفر کریمی مدیرکل دفتر هماهنگی عمرانی و خدمات روستایی سازمان خبرداد:

ابلاغ شیوه نامه جذب و بکارگیری کارکنان وظیفه مامور در پایگاه‌های آتش‌نشانی روستایی به استانداری‌های سراسر کشور

 ابلاغ شیوه نامه جذب و بکارگیری کارکنان وظیفه مامور در پایگاه‌های آتش‌نشانی روستایی به استانداری‌های سراسر کشور

مدیرکل دفتر هماهنگی عمرانی و خدمات روستایی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: مجوز جذب و بکارگیری تعداد سالانه 400 نفر نیروی وظیفه مامور در پایگاه‌های آتش‌نشانی روستایی برای سال‌های 97و 98 ، ابلاغ شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها ودهیاری های کشور، اشکان جعفرکریمی ضمن اعلام خبر فوق اظهار داشت: این شیوه نامه با عنایت به اخذ مجوز جذب و بکارگیری تعداد سالانه 400 نفر نیروی وظیفه مامور در پایگاه‌های آتش‌نشانی روستایی برای سال‌های 97و 98 ، ابلاغ شده است.
وی افزود: شیوه نامه ابلاغی با اهداف ارتقاء سطح ایمنی، ارائه خدمات مطلوب امدادی و آتش‌نشانی و نیز کاهش هزینه‌های دهیاری‌ها در تامین نیروی انسانی پایگاه‌های مذکور، توسط این دفتر تهیه شده و مشتمل بر شرایط عمومی و اختصاصی، فرآیند جذب و بکارگیری نیروهای وظیفه، وظایف آنها و فرم‌های تعهد دهیاری و کارکنان وظیفه می‌باشد.
کریمی در خصوص محل مراجعه متقاضیان خدمت در پایگاههای آتش نشانی روستایی نیز گفت: کلیه متقاضیان واجد شرایط می توانند درخواست خود را از طریق دهیاری مربوطه جهت بررسی و طی مراحل قانونی به استانداری‌ ذیربط ارسال نمایند.
مدیرکل دفتر هماهنگی عمرانی و خدمات روستایی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در پایان بر ضرورت رعایت جدی مفاد این شیوه نامه در جذب و بکارگیری نیروهای وظیفه در پایگاههای آتش نشانی روستایی، توسط استانداریها و کلیه مراجع ذیربط تأکید نمود.

 

کد: 50015353

زمان انتشار: سه شنبه 22 خرداد 1397 05:34 ب.ظ

تعداد نمایش: 332

تمامی حقوق برای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محفوظ است.