انتصاب شاپور رستمي به سمت معاون توسعه منابع و پشتيباني سازمان شهرداريها و دهياريهاي كشور

انتصاب شاپور رستمي به سمت معاون توسعه منابع و پشتيباني سازمان شهرداريها و دهياريهاي كشور

سيدمحمدعلي افشاني معاون عمران و توسعه امور شهري و روستائي وزير كشور و رييس سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور طي حكمي شاپور رستمي را به سمت معاون توسعه منابع و پشتيباني سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور منصوب نمود.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور، متن حكم مهندس افشاني در خصوص انتصاب شاهپور رستمي به شرح ذيل است :

" نظر به تعهد، شايستگي و تجارب ارزنده جنابعالي به موجب این حکم شما را به سمت معاون توسعه منابع و پشتيباني سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور منصوب مي نمايم.

اميدوارم با استعانت از پروردگار يكتا و با ايجاد تعامل و همكاري با معاونين، مشاورين، مديران و بهره گيري از استعداد و توانمندي نيروهاي لايق و كاردان سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور موجبات خدمت رساني مفيد و موثر به هموطنان عزيز در اقصي نقاط كشور براي دست يابي به اهداف متعالي نظام مقدس جمهوري اسلامي و مدنظر قرار دادن منويات و مطالبات مقام معظم رهبري "مدظله العالي" و سياست هاي دولت تدبير و اميد را فراهم آوريد.

توفيقات روزافزودن جنابعالي را در ايفاي كامل مسئوليت محوله از خداوند متعال مسئلت دارم."

رستمي پيش از اين در سمت هاي معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس و معاون امور عمرانی استانداري بوشهر خدمت كرده است.

کد: 50013066

زمان انتشار: چهارشنبه 17 آبان 1396 02:29 ب.ظ

تعداد نمایش: 827

تمامی حقوق برای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محفوظ است.