جشن میلاد سالار شهیدان امام حسین (ع) و علمدار رشیدش حضرت ابوالفضل عباس (ع) و سیدالساجدین حضرت امام سجاد (ع) مراسم جشن و سرور برگزار شد.

به مناسبت فرارسیدن ولادت با سعادت سید الشباب اهل‌الجنه، سالار شهیدان امام حسین (ع) و علمدار رشیدش حضرت ابوالفضل عباس (ع) و سیدالساجدین حضرت امام سجاد (ع) مراسم جشن و سرور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پایگاه مقاومت بسیج سازمان شهرداریها و دهیاریها به مناسبت فرا رسیدن ایام پرخیر و برکت شعبان المعظم، خصوصاً سوم شعبان سالروز میلاد با سعادت حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) پرچمدار بزرگ امر به معروف و نهی از منکر و روز پاسدار و چهارم شعبان سالروز خجسته میلاد علمدار کربلا حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز و پنجم شعبان سالروز میلاد زینت ساجدین حضرت امام سجاد(ع) مراسم جشن و سروری در محل نمازخانه سازمان برگزار گردید.

در این مراسم که با حضور پرسنل سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور صورت پذیرفت بعد اقامه نماز ظهر وعصر مداحان به مدیحه سرایی پرداختند.

در پایان این مراسم که در دوم خرداد مصادف با 4 شعبان در روز ولادت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز برگزار گردید از جانبازان بزرگوار با اهداء لوح و تندیس قدردرانی به عمل آمد.

کد: 5004424

زمان انتشار: شنبه 2 خرداد 1394 12:00 ق.ظ

تعداد نمایش: 354

تمامی حقوق برای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محفوظ است.