انتصاب مسعود نصرتي به سمت معاون توسعه منابع و پشتيباني سازمان شهرداريها و دهياريهاي كشور

هوشنگ خندان دل معاون عمران و توسعه امور شهري و روستائي وزير كشور و رييس سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور طي حكمي مسعود نصرتي را به سمت معاون توسعه منابع و پشتيباني اين سازمان منصوب نمود.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور، متن حكم مهندس خندان دل در خصوص انتصاب مسعود نصرتي به شرح ذيل است :

" نظر به تعهد، شايستگي و تجارب ارزنده جنابعالي به موجب این حکم شما را به سمت معاون توسعه منابع و پشتيباني سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور منصوب مي نمايم.

اميدوارم با استعانت از پروردگار يكتا و با ايجاد تعامل و همكاري با معاونين، مشاورين، مديران و بهره گيري از استعداد و توانمندي نيروهاي لايق و كاردان سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور موجبات خدمت رساني مفيد و موثر به هموطنان عزيز در اقصي نقاط كشور براي دست يابي به اهداف متعالي نظام مقدس جمهوري اسلامي و مدنظر قرار دادن منويات و مطالبات مقام معظم رهبري "مدظله العالي" و سياست هاي دولت تدبير و اميد را فراهم آوريد.

توفيقات روزافزودن جنابعالي را در ايفاي كامل مسئوليت محوله از خداوند متعال مسئلت دارم."

مسعود نصرتی بيش از 20 سال سابقه خدمت در عرصه مديريت شهري قزوين دارد و در سمتهای معاونت منطقه، شهردار مناطق و معاون شهرسازی و معماری شهرداری قزوین و از سال 88 تا 96 در سمت شهرداري قزوين و از مهرماه 96 تا مرداد 97 به عنوان شهردار رشت خدمت نموده است.

کد: 50017020

زمان انتشار: دوشنبه 26 شهریور 1397 11:39 ق.ظ

تعداد نمایش: 484

تمامی حقوق برای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محفوظ است.