تاکید قائم مقام سازمان بر رعایت کیفیت درطرح بازسازی اتوبوس ها

تاکید قائم مقام سازمان بر رعایت کیفیت درطرح بازسازی اتوبوس ها

قائم مقام سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور بر توجه به کیفیت در فرایند بازسازی اتوبوس ها و رعایت استانداردهای این حوزه تاکید و تصریح کرد: اعضای کمیته فنی اتوبوس ها را در صورت رعایت کیفیت و ضوابط ابلاغی، تحویل می گیرند.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، مهندس راحتی با بیان این مطلب در جریان بازدید از مرکز بازسازی اتوبوس های شهری در تهران،‌ همچنین اعلام کرد که اتوبوس های بازسازی شده باید مجهز به سامانه های هوشمند باشند تا کیفیت بازسازی انجام شده و همچنین عملکرد ناوگان مشخص باشد.

وی همچنین با توجه به توانمندی های مرکز بازسازی اتوبوس های شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، بر حضور فعال این مرکز در مراحل بعدی طرح بازسازی 1500 دستگاه اتوبوس درون شهری در سال 95 تاکید نمود.

شایان ذکر است دراجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی، در راستای تقویت و بروزرسانی اتوبوس های موجود حمل و نقل عمومی درون شهری با امکانات موجود داخلی، طرح بازسازی 1500 دستگاه اتوبوس متوقف شهری جهت افزایش ظرفیت جابجایی مسافر در سامانه اتوبوس رانی شهری در سال 1395 از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور اجرایی می شود.

در مرحله نخست اجرای این طرح، 470 دستگاه اتوبوس در پنج مرکز اصفهان، اهواز، تهران، مشهد و قزوین بازسازی و تا مهر ماه تحویل شهرداری های مربوطه، به غیر از کلانشهرها، می شوند که 70دستگاه در تهران در حال بازسازی است.

کد: 5006658

زمان انتشار: دوشنبه 25 مرداد 1395 01:41 ب.ظ

تعداد نمایش: 20

تمامی حقوق برای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محفوظ است.