معاون امور دهیاریها: شركت‌هاي تعاوني دهياري‌ها به نقش فنآوري‌هاي جديد در توسعه توجه نمایند

معاون امور دهیاریها: شركت‌هاي تعاوني دهياري‌ها به نقش فنآوري‌هاي جديد در توسعه توجه نمایند

معاون امور دهياري‌های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در پیامی هفتة تعاون را به دست‌اندركاران عرصة تعاوني دهياري‌ها تبريك گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، متن پيام تبريك سعیدرضا جندقيان بيدگلي، به این شرح است:

"بيش از يك دهه از آغاز فعاليت شركت‌هاي تعاوني دهياري‌ها در كشور گذشته است و شكل تازه‌اي از توسعة روستا مبتني بر مشاركت مردمي و خِرَد جمعي مديريت‌هاي محلي رقم خورده است. اين حركت، آغازي براي هم‌انديشي و هم‌افزايي توان فردي و رسيدن به توسعة اجتماعي در پرتو مشاركت جمعي و نظام عدالت‌محور است.

در اين راستا شركت‌هاي تعاوني دهياري‌ها را به فعاليت در چارچوب قوانين و مقررات مربوط، برنامه‌محوري و نظام‌مند در راستاي توسعه اقتصادي، ‌اجتماعي و فرهنگي، توجه به فرصت‌هاي توسعه‌اي كشور و بهره‌گيري از ظرفيت‌هاي موجود و توجه به فنآوري‌هاي جديد در توسعه تعاوني دهياري‌ها توصيه مي‌نمايم.

باري،تعاوني در دنياي پيشرفتة امروزي،الگوي پذيرفته شده براي توسعة اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي كشورهاست و حركتي نظام‌مند و آگاهانه براي دست‌يابي به توسعة پايدار به شمار مي‌رود.

از اين رو با پيروي از كلام الهيِ"وَتَعاوَنوا عَلَى البِرِّ وَالتَّقوى"هفتة تعاون را به تمامي تعاون‌گران به ويژه دست‌اندركاران عرصة تعاوني دهياري‌ها تبريك مي‌گويم و اميدوارم با بهره‌گيري از ظرفيت دانش‌‌بنيان و درون‌زاي اين تعاوني‌ها، شاهد افزايش توليد و اشتغال در كشور و تحقق سياست‌هاي اقتصاد مقاومتي در روستاها باشيم."

کد: 50012351

زمان انتشار: چهارشنبه 15 شهریور 1396 01:00 ب.ظ

تعداد نمایش: 134

تمامی حقوق برای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محفوظ است.