مهندس رستمي معاون توسعه منابع وپشتيباني سازمان شهرداري ها ودهياري هاي كشور:

مديران با تكريم مردم در انجام صحيح و قانوني وظايف محوله نهايت دقت را داشته باشند

مديران با تكريم مردم در انجام صحيح و قانوني وظايف محوله نهايت دقت را داشته باشند

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور، شاپور رستمي در نشست با مديران اين سازمان اظهار داشت: وقوع انقلاب اسلامي در زمان خود يك پديده و حادثه شگفت و قابل تامل  با اثراتي در مقياس هاي متفاوت بود كه هنوز هم در آستانه چهل سالگي نتايج آن استمرار و تداوم خود را حفظ كرده است.

 

وي در ادامه افزود: يكي از دلايل اين موضوع، ريشه هاي جهان بيني و منظومه فكري حضرت امام (ره) بود كه مهمترين وجه آن ژرف نگري و چندبعدي بودن و دربرگيري فزاينده آن است.

 

معاون توسعه منابع و پشتيباني سازمان شهرداري ها ودهياري هاي كشور با بيان اينكه عليرغم گذشت چندين دهه و فراز و فرودهايي كه بواسطه تحولات داخلي و خارجي اتفاق افتاده همچنان شاهد هستيم كه نهال ديروز،  امروز به درخت تنومندي تبديل شده است كه توده مردم و شهروندان اين امكان را داشته باشند تا از ثمرات و بركات اين شجره طيبه نهايت استفاده را ببرند.

وي افزود: اين مهم زماني ميسر و ممكن است كه كارگزاران و مسئولان از هر طيف و سليقه سياسي و در هر جايگاهي با تكريم و عزت بخشي به مردم در تسهيل و تسريع خدمات رساني و انجام صحيح و قانوني وظايف محوله نهايت دقت و حساسيت را داشته باشند.

رستمي افزود: سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور از معدود سازمانهايي است كه به دليل ذات حوزه تحت مسئوليت آن و تنوع وظايف محوله، اثرات فعاليت ها وعملكرد آن تا دورترين نقاط به وسعت خاك پهناور ايران مي تواند اثرگذار باشد و از اين جهت بايد تمامي افراد شاغل در اين مجموعه به حساسيت كاري خويش آشنا باشند.

وي افزود: وجود بيش از  33 هزار دهياري و بيش از 1200 شهرداري كه در صف نخست خدمات رساني شبانه روزي به مردم و شهروندان قرار دارند اين پيام را به ذهن مي رساند كه هرگونه عملكرد مثبت و يا منفي مي تواند نقش بزرگي در نوع نگرش و افكار عمومي نسبت به نتايج ظاهري حاصل از مديريت انقلابي داشته باشد.  

معاون توسعه منابع و پشتيباني سازمان شهرداري ها ودهياري هاي كشور اظهار داشت: هر چند كه تلاش هاي بسياري هم براي محروميت زدايي و رسيدن به مرز استانداردها و شاخص هاي مناسب در شهرها و روستاها انجام شده است اما تا رسيدن به نقطه مطلوب و ايده آل موردنظر راهي بسيار است كه عزم راسخ و جديت در امور را طلب مي نمايد.

وي در ادامه ضمن برشمردن ظرفيت هاي بالقوه اي كه انقلاب اسلامي ايران فراهم آورد خاطرنشان كرد: بي ترديد انقلاب اسلامي ايران يك انرژي و تحركي را در بدنه اجتماع ايراني را به جريان آورد كه سرمنشاء ظرفيت ها و قابليت هاي نظام اسلامي براي مشاركت توده مردم در جهت آباداني توسعه و پيشرفت هم جانبه ايران مي باشد.

وي در پايان ابراز اميدواري نمود: اتحاد، همدلي و يكپارچگي في مابين مردم و مسئولان كه يكي از كليدواژگان پيروزي و تداوم انقلاب اسلامي است استمرار داشته باشد و با تلاش دلسوزانه اي كه مسئولان انجام مي دهند اين اعتماد روزافزون شود.

کد: 50014259

زمان انتشار: چهارشنبه 18 بهمن 1396 09:40 ب.ظ

تعداد نمایش: 1111

تمامی حقوق برای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محفوظ است.