شهرداري ها و دهياري ها در برگزاري سومين المپياد ورزشي درون مدرسه‌اي همكاري مي كنند

دستورالعمل برگزاري سومين دوره‌ي المپياد ورزشي درون مدرسه‌اي از سوي قائم مقام سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور براي اجرا تو سط شهرداري ها و دهياري ها به معاونان هماهنگي امور عمراني استانداري ها ابلاغ شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور، معاونت فرهنگي، اجتماعي مركز مطالعات برنامه ريزي شهري و روستائي سازمان به نمايندگي از وزارت كشور جزو اعضاي ستاد عالي تشكيلات المپياد ورزشي درون مدرسه‌اي است و با توجه به لزوم مشاركت جدي مديران شهري و روستايي در امر توسعه ورزش همگاني و ارتقاء آمادگي جسماني و مهارت ورزي و ارتقاء سطح سلامت جسمي و رواني شهروندان به‌خصوص دانش آموزان، "دستورالعمل برگزاري سومين دوره‌ي المپياد ورزشي درون مدرسه‌اي" ابلاغ شد.

در اين ابلاغيه آمده است: با توجه به عضويت وزارت كشور در ستاد عالي تشكيلات المپياد ورزشي درون مدرسه‌اي، مقتضي است دستور فرماييد ضمن همكاري‌ و هماهنگي واحدهاي متبوع با كميته‌هاي استاني، شهري و روستايي المپياد مذكور، شهرداري‌ها و دهياري‌هاي آن استان نسبت به مساعدت براي برگزاري هر چه با شكوهتر اين حركت ارزشمند ملي اقدامات لازم را به عمل آورند.

در اين ابلاغيه بر حضور مديران شهري و روستايي و اعضاي شوراهاي اسلامي در مراسم افتتاحيه و اختتاميه المپياد مذكور، تسهيل استفاده از فضاهاي فرهنگي و ورزشي تحت مديريت شهرداري‌ها و دهياري‌ها براي برگزاري مسابقات تاكيد شده است.

همكاري شهرداري‌ها و دهياري‌ها در آماده سازي و تجهيز مدارس براي اجراي هرچه بهتر المپياد و كمك به تبليغات محيطي المپياد در درون مدرسه و فضاهاي شهري و روستايي و تعيين مدارس فعال به عنوان كانونهاي فعال ورزشي نوجوانان و جوانان در محلات شهري و روستايي از ديگر موضوعاتي است كه در اين ابلاغيه بر آنها تاكيد شده است.

 

 

کد: 5008233

زمان انتشار: یکشنبه 19 دی 1395 11:06 ق.ظ

تعداد نمایش: 114

تمامی حقوق برای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محفوظ است.